Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Hacizli Araçlar
  4. »
  5. SGK’dan 20 Bin Lira Bedelle Hacizli Fiat Fiorino 

SGK’dan 20 Bin Lira Bedelle Hacizli Fiat Fiorino 

admin admin -
168 0

Sosyal Güvenlik Kurumu Amme Alacakları Tahsil Usulü Kanununa göre alacaları için hacizli olan araçlarını satışa çıkarıyor. Bunlardan birisi de 2010 model Fiat Fiorino. Fiyatı ile ön plana çıkan aracın satışı açık artırma usulü ile ihale ile gerçekleştirilecek. 20 Bin lira muhammen bedel ile satışa çıkarılan araç ve özellikleri yazımızda bulunuyor.

Alacağının tahsili için SGK tarafından ihale ile satışa çıkarılan araç için iki farklı ihale günü belirlenmiş. İlk ihale 29 Eylül günü saat 10:10 yapılacak. İkinci ihale ise satış yapılmadığı takdirde 30 Eylül günü yine aynı saatte. İlk ihalede % 75 satılmadığı takdirde ikinci ihalede bedelin % 50 oranında varsa rüçhanlı alacaklar ile birlikte dosya giderlerini aşmamak kaydıyla en yüksek rakamı verene araç ihale edileceği yapılan açıklamada. Uygun fiyatı ve şartları ile Ziraat Bankası’ndan Satılık 2. El Araçlar da mutlaka incelenmesi gereken ilanlar arasında olduğunu daha önce de belirtmiştik.

İhaleye katılmak isteyen kişiler araca belirlenmiş olan araç için % 5 oranında teminat vermesi gerekirken rayiç bedeli 20 bin ve altında olan araçlar için teminat alınmamaktadır. Satılan aracın bedeli peşin para ile yapılması gerektiği de yapılan açıklamalarda bulunuyor.

Aynı zamanda ihaleye katılım sağlamak isteyenler yanlarında kimlik belgesi ile gelmesi

prednisolon 5mg kaufen ohne rezept

, tüzel kişilik için başvuru yapacakların ise yetki belgesi ile ihaleye katılabilmesi söz konusu. Satış sonrası aracı mevcut durumu ile satın aldığınız için itirazınız mümkün değil. Yine satışın yapılıp yapılmayacağı da kurulan komisyonca belirleniyor.

SGK Hacizli İcralık Fiat Fiorino araç Araç Konyapark Yediemin Otoparkında. Adresi ise Fevzi Çakmak Mahallesi, Gülistan Caddesi, No. 15 Karatay, Konya. Burada kimlik ibrazı ile aracı görerek inceleyebiliyorsunuz. Ayrıntılı bilgiye Dosya İndir linkinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir