Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İcradan Satılık
  4. »
  5. İcra’dan Satılık 2011 Model Dizel Fiat Linea 65 Bin Lira Muhammen Bedelle Satışa Çıkarıldı.

İcra’dan Satılık 2011 Model Dizel Fiat Linea 65 Bin Lira Muhammen Bedelle Satışa Çıkarıldı.

admin admin -
235 1

Son aylarda sürekli fiyat artışına neden olan ikince el piyasası araç alımını zor kılıyor. Bu manada vatandaşlarda doğal olarak en ucuz aracı en yüksek modeliyle nereden alırım araştırması içerisinde. Bir çok kesim duymuş olsa da henüz bilmedikleri araç alım yöntemleri hakkında hacizliarabalar.net olarak bilgiler vermeye devam ediyoruz. Uygun fiyatla satışa sonu olan 2011 Dizel Fiat Linea modeliyle uygun fiyatlı olarak satışa sunuldu.

İcradan Hacizli Araç Satışları İhale İle

Devletin icra satış sitesi olan esatis.uyap.gov.tr sizlere her türlü icralık araç ve diğer ürünlerin satışlarına katılımda dijital ortam olarak sunuluyor. Burada her türlü aracın satışı ile diğer bilgilerini görmenizde mümkün. Araç alımında belli tarihlerde ihaleler söz konusu ve birinci ve satılmadığı takdirde ikinci ihaleler söz konusu oluyor. Aracın ihalesine girmek isteyen kişiler muhammen bedel üzerinden teminat yatırıyor ve bu sayede de ihaleye girmeye hak kazanıyor. İhaleye katılım internet üzerinden yapıldığı için icra müdürlüğüne gitmenize de gerek kalmıyor. Banka üzerinden teminatı yatırdıktan sonra araca teklif verebilirsiniz. Bir diğer yol da e-ihale yöntemi sonrası aracın bulunduğu yerde fiziken açık artırma yoluyla ihale yapılması. Buraya da direk giderek ihaleye girmeniz mümkün. Zira internetten teklif verenler burada fiziki olarak teklif vermediklerinde en yüksek rakamı veren de aracı hem görüyor hem almış oluyor.

İhale Tarihleri

2011 Dizel Fiat Linea için ilk ihale tarihi 24 Kasım ikinci ihale tarihi ise 22 Aralık olarak belirlenmiş.1. İhale ve ikinci ihale saat 10.20 ile 10:25 arasında gerçekleştiriliyor. Bu kadar kısa olması ihaleye katılımın olmaması anlamına gelmesin. Ancak yine de en azından deneyim kazanmak için buradaki ihalelere katılım sağlamanız da mantıklı bir adım olabilir.

Aracın Özellikler

2011 Dizel Linea aracın plakası 45 EG 584. Şasi numarası ve motor numarası da bulunuyor. Dizel 1248 cm3 motora sahip ve gri renkli. Manuel vitesli. Kontak anahtarı var ancak ruhsatı yok. Km si ise 269

,581. Aracın muhtelif yerlerinde de çiziler olduğu ,döşemelerinin kirli olduğu, lastiklerin orta seviyede olduğu yapılan açıklamalarda bulunuyor. Uygun ucuz araç alımında bir diğer yol da  Ziraat Bankasından Satılık 2. El Araçlar Aracı görmek isteyenler Manisa 2. İcra Müdürlüğü ile irtibata geçmesi gerekiyor.

İlgili Yazılar

1 Yorum

  1. Telhan - -

    Bnnikinci el arac lazimte

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir