Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankadan Satılık
  4. »
  5. Ziraat Bankasından Satılık Ford Connect Transit Araçlar Çok Ucuza Gidiyor.

Ziraat Bankasından Satılık Ford Connect Transit Araçlar Çok Ucuza Gidiyor.

admin admin -
591 0

Üzerinde yazan rakamları görünce inanılmaz gibi geliyor olsa da; Ziraat Bankasından satılık araçlar içerisinde güncel olarak Ford Connect türü ticari araç bulunuyor. 12 Bin liradan başlayan muhammen bedelli araçlardan almak isteyenler ise elini biraz çabuk tutmalı. Zira bazı araçlarda ihale çoktan başlamış durumda.

Ziraat’ten Satılık Araçlar

Son dönemde Ziraat Bankası bünyesinde satılığa çıkarılan ikinci el araçları da yeniledi. Güncel olarak araçların çoğunluğu Connect Transit türünde. Bu mana da en uygun fiyatlarda bu tür ticari araç sahibi olmak isteyenler çoktan ihaleye katılmış durumda. Nitekim bazılarında geri sayım halen devam ediyor.

Ziraat Bankası taşıt kredisine istinaden bünyesine katılan araçlarını internet üzerinden oluşturduğu bir site üzerinden ilan ediyor. Burada araçların fotoğrafları ve teknik bilgilerinin yanında ekspertiz raporlarının da olması araç alımında bulunacak kişiler için önemli bir ipucu. Sonuçta herkes araçtan anlamıyor ve buradaki bilgilerde kişilere ışık tutuyor. Ancak araçları fiziken de görme imkanı verildiğini de göz ardı etmemek gerekir.

İhaleye Katılım Önemli

Araçları incelemek için gideceğiniz sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. Burada araçlara ait tüm bilgilere ulaşıyorsunuz ve muhtemel ihaleye girmek isterseniz de bu sayfa üzerinden sisteme girerek size tanındığı araca fiyat teklifinde bulunabiliyorsunuz. Araçların alımında taşıt kredisi ya da tüketici kredisi kullanmak tamamen banka ile sizin aranızda olan bir husus. Ancak ihaleye katılım için öncelikli olarak bir Ziraat Bankası şubesine gitmeniz ve almak istediğiniz aracı bilgilerini söyledikten sonra bu alım için yapılması gereken ihaleye girişteki sözleşmenin imzalanması gerekenler arasında. Bu aşamadan sonra sizlere kullanıcı adı ve şifre veriliyor ve bu bilgiler ile sisteme girdikten sonra ihaleye katılım sağlıyorsunuz.

Okunmalı : Ziraat Bankasından Satılık 2012 Dizel Jetta

İhaleye Katılmaktan Çekinmeyin

Bankanın belirlediği süre sonunda ihale bitiyor ve araca en yüksek fiyatı veren kişi aracın sahibi oluyor. Bu aşamadan sonra aracın ihale öncesi yatırmış olduğunuz teminat tutarının üzerine ihale bedelini ekleyerek bankaya ödüyorsunuz. Sonra ise satış gerçekleşmiş oluyor.

Ziraat Bankasından satılık 2 nci el araçlar zaman zaman yenileniyor ve güncelleniyor. Bu mecrada takip etmeniz halinde aradığınız tarzda araç alımını da gerçekleştirebilme imkanınız olduğunu belirtmek gerekiyor. Bankadan satılık araçlar ile ilgili ayrıntılara daha önce yer vermiştik. Bu aşamada diğer bankalardan da ayrıntıya bankalardan satılık araçlar kategorisinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir