Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Araçlar
  4. »
  5. İzmir Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar

İzmir Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar

admin admin -
819 0

30 ilçeyi bünyesinde barındıran İzmir ülkemizin önemli liman şehirleri arasında yer alırken, nüfusu ve taşıt sayısı ile ilk sıralarda olan bir şehrimiz. Nüfusun çokluğu taşıt sayılarına da yansımış olacak ki, bu sayılara oranla İzmir Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar sayısı da az değil. Dönem dönem ihaleye çıkarılan araçların satışları için belirlenen muhammen bedeller ise gayet cezbedici.

Her Türlü Araç Hacizli Olarak Satılıyor

İhale listesinde inceleyeceğiniz araçlar içerisinde motorsikletten tutun kamyonlara kadar bulabileceğiniz bir geniş bir ağ bulabilirsiniz. Bu ağ içerisinde mutlaka sizlere hitap edebilecek bir araç alabilmeniz de mümkün. İnsanların bir kısmı bize bırakmazlar düşüncesi ile bazıları ise ağlayanın malı kimseye yaramaz diyerek bu araç satışlarının ihalelerine katılmaktan imtina ediyorlar. Aslında katılmadan bilemezsiniz değil mi? Nasıl bir galeriden araç alıyorken, aracı inceleyip, özellikleri ve kaza durumlarına bakıyorsanız İzmir Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar da bakabileceğiniz, inceleyebileceğiniz bir mecra. Bunun için fiyatları da dikkate alarak incelenmeli diye düşünüyoruz.

Ödenecek Masraflar

Vergi dairelerinden alınan araçlara Tellaliye harcı ile damga vergisi ve KDV dışında bir masraf ödemeniz gerekmezken, ihaleye katılabilmeniz için form 7 yani ihaleye katılım formu tanzim edilmeli ve ilan edilen ihale adresine en az yarım saat öncesinden gidilmelidir. Tabi aracı incelemek istiyorsanız daha önceden gitmeli hatta araçtan anlamıyorsanız yanınıza mutlaka bilen birini almalısınız.

İhale sonrası aracın fiyatını en yüksek veren aracı alabiliyorken 3 gün içerisinde ödemeniz gerekiyor ki, bunu da ayrıca hatırlatalım. İzmir Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçları bu adresten inceleyebilirsiniz.

Not: İhale tarihleri ile araç satışlarındaki süreler geçmiş olabilir. Bu anlamda doğru listeye ulaşmak için ilgili sayfalar incelenmesi gerekmektedir.

İzmir Vergi Dairesinden Satılık Bazı Araçların Muhammen Bedelleri

2005 Transporter 28 Bin Lira

2006 Doblo 12 Bin Lira

2013 Fiorino 35 Bin Lira

2010 Hyundai İ30 30 Bin Lira

2011 Era 24 Bin Lira

2004 Corsa 23 Bin Lira

2012 Jetta 55 Bin Lira

2008 Civic 45 Bin Lira

2004 BMV 3

,16 30 Bin Lira

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir