Hacizli Araç Satışları

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Bankadan Satılık
 4. »
 5. Vakıfbank 2. El Hacizli İcralık Araç Satış İşlemlerinde Atmanız Gereken Adımlar

Vakıfbank 2. El Hacizli İcralık Araç Satış İşlemlerinde Atmanız Gereken Adımlar

admin admin -
767 4

Vakıfbank 2. el hacizli icralık araç satış işlemlerinde atmanız gereken adımlar sizlere en iyi aracı uygun şartlarda almanız için kısa bilgiler vermektedir.

En başta altta verdiğimiz linki tarayıcı adresinize yazarak sayfayı ziyaret edin, araçları inceleyin ve beğendiğiniz otomobillere teklif verebilmek adına en yakın VakıfBank Şubesi’ne gidip başvurulması, aracın muhammen bedelinin % 5’i tutarındaki teminatın yatırılması ve vakıfbank şubesinde doldurulacak Araç Satış Şartnamesi’nin her sayfasının eksiksiz ve doğru şekilde imzalanması gerekmektedir.

Başvuruda Bulundurmanız Gereken Belgeler

Araç Satış Şartnamesi ve yatırılan teminatın dekontuna ilave edilerek aşağıdaki belgelerin şubemize teslim edilmesi şarttır;

Gerçek kişiler için; Nüfus cüzdan fotokopisi.

Tüzel kişiler için; Araç Satış Şartnamesi’ni imzalayan kişinin şirket yetkilisi olduğunu gösteren en son tarihli imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi fotokopisi ve iş yerinin vergi levhası.

Teklif Verme İşlemi Nasıl Oluyor?

Şubemiz tarafından alınan başvurunuz, gerekli kontroller ve ayarlar yapılarak onaylandıktan sonra bankanızda kayıtlı cep telefonunuza ve e-posta adresinize sisteme giriş için gerekli şifre gönderilecektir.

Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yaparak teklifinizi ulaştırabilirsiniz.

Peki, Kullanıcı Adı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Kullanıcı adı, gerçek kişiler için TC kimlik numarası; tüzel kişiler için vergi numarası anlamına gelmekte.

E-İhale Nasıl Yapılmakta?

Herhangi bir arabaya teklif verildiği zamanda, o araç için belirlenen 3 günlük ihale süresi işlemeye başlayacaktır. İhale için kalan süre ve o araca teklif geldiği, internet sayfamızda tüm müşteriler tarafından görüntülenebilmekte. İhale süresi içinde, teklif vermek isteyen müşteriler, yukarıda açıklanan başvuruları yaparak ihaleye katılabilir. İhale bitiş saatine 30 dakika kala yeni bir teklif verilmesi veya mevcut bir teklifin arttırılması halinde, ihale bitiş saati, otomatik olarak 30 dakika daha uzatılacaktır. Bu şekilde uzatılmış bir ihalede, son 30 dakika içinde teklif verilmesi durumunda, ihale 30 dakika daha uzatılacaktır. Son 30 dakika içinde başka teklif gelmemesi durumunda ihale sona erecek ve en yüksek teklifi veren müşteri, ihaleyi kazanmış olacaktır.

Vakıfbank’tan Satılık Güncel 2. El Araç Listesi için altta bulunan linki tarayıcı adresine kopyalayınız. https://vakifbankarac.intengo.com/index.intengo?cid=14397

Yukarıda verdiğimiz araç fiyat listesi şartname bakarak size uygun araç veya araçlara teklif de bulunabilirsiniz.

Vakıfbank‘a ait icralık araç alımını gerçekleştiren kişiler ihale sonrası aracı almaya hak kazanınca bütün işlemler sonrası aracı bulunduğu yerden alabiliyor. Yalnız aracı alırken çekici çağırmak zorunda kalabilirsiniz. Çünkü uzun süre çalışmayan araçların aküsü boşalmış olabilir ya da bir arızası da bulunabilir.

Araçlar ve alımı adına izlenecek yollar hakkında bilgi almak için aşağıdaki yorumlar bölümüne yazabilirsiniz.

Güncel Satılık Araçlardan Bazıları

Bipper 22 Bin Lira

Mondeo 43 Bin Lira

Clio 44 Bin Lira

L 1200 35 Bin Lira

Honda 68 Bin lira

Focus 75 Bin Lira

Passat 60.500 Lira

İnsignia 38.250 Lira

Partner 17 Bin lira

Connect 13 Bin Lira

Linea 25.200 Lira

İlgili Yazılar

4 Yorum

 1. Mehmet demir - -

  Isuzu dmak olabilir varss

 2. Fuat sungur - -

  Taksitli araba lazım aydan 4 bin taksitle araba lazım inkan varsa eyer

 3. Fuat sungur - -

  Taksitli araba lazım aydan 4bin varsa eyer

 4. Gürbüz Yeşilyurt - -

  Taksitli araba lazım varmı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir