Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankadan Satılık
  4. »
  5. Ziraat Bankasından Satılık Hacizli Traktörler

Ziraat Bankasından Satılık Hacizli Traktörler

admin admin -
4163 1

Araç alımlarında olduğu gibi traktör alımı da Ziraat Bankasından en uygun fiyatlar eşliğinde oluyor. Bu anlamda çiftçilerin alabileceği modeli yüksek araçlarda bulunuyor. Ziraat Bankasından Satılık Hacizli Traktörler alımı için öncelikli olarak traktörlerin durumu, fotoğrafları, teknik durumları ve ekspertiz raporları incelenebilir. Alternatif bir alım yolu olan Ziraat Bankası İkinci El Traktör için cebinizde çok daha az para çıkabilir.

Ziraat’ten Satılık Traktörler

Ziraat Bankası bünyesinde satılığa çıkarılan araçlarda olduğu gibi traktörlerde ilana konu ediliyor. Burada traktörlerin teknik ve fiziki bilgilerini yanı sıra ekspertiz raporlarını da inceleyebiliyor ve fotoğraflarına bakabiliyorsunuz. Geçmişi nazaran çok daha modelli traktörler bulabilmek mümkün. Güncel olarak Soris 75 C  Deutz ve Başak traktörlerinin satışı bulunuyor. Bu traktörlerin alımı için ise belli başlı ihaleye girilmesi gereken bir husus.

Hacizli Traktörler

Araç alımı talebinde olan kişilerin bankalardan satılık araçlara bakmaktan imtina ettikleri görülüyor. Sebebi ise genel olarak kendilerine bırakılmayacağı, para kazanmak adına birilerinin bunlara ambargo koyduğu düşüncesidir. Fakat durum böyle değil. Ziraat Bankasından satılık ikinci el araç ve traktör alımında belli koşulların yerine getirilmesi gerekiyor. Bu koşullardan özelikle alıma karar vermeniz sonrasında banka şubesine gidip sözleşme imzalamanız, traktör için teminat yatırmanız ve temin ettiğiniz kullanıcı adı ve şifre ile internet üzerinden ihaleye girmeniz olacaktır. Bu anlamda Ziraat Bankasından Satılık Hacizli Traktörler uzun zamandır ilanda olabiliyor. Burada vereceğiniz en düşük teklif ile yüksek modelli bir traktör sahibi olabilirsiniz.

Satılığa Çıkarılan Traktörler

Satılığa çıkarılan araç ve traktör ile diğer ekipman ve taşıtları Buradan inceleyebilirsiniz. İhaleye teklif ile başlayan süreçte başka tekliflerin gelmemesi halinde son teklif verene araç satılıyor. Burada ihaleyi alamadığınız zaman da yatırmış olduğunuz teminat tutarı size iade ediliyor. Bu nedenle kaybınızda olmuyor.

Ziraat Bankasından Satılık Hacizli Traktör alımı için güncel üç tane ilan bulunuyor. Bu ilanlar zaman zaman değişirken ilana bağlı olarak söz konusu traktörlerin fotoğrafları ile teknik bilgilerini de aşağıda bulabilirsiniz.

Ziraat Bankasından satılık araçlar alımı için kredi kullanma imkanları da banka şubesinin vereceği onaya bağlı olarak mevcut. Burada araç alımı yapacak kişinin kredi notu, geliri gibi hususların kredi almaya mani bir unsuru olmaması gerekiyor.

Not: Sürekli değişen ve yenilenen ihaleler ile hacizli traktör satışı yapılmaktadır. Bu anlamda belirtilen yazılardaki satışlar ile tarihleri geçmiş olabilir. Bu anlamda satış yeri ile satışı gerçekleştiren kurumsal alanlardan bilgi alınması gerekmektedir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

  1. Hıdır Mezğin - -

    TD 75 blue marter traktör New Holland 2014ve üzeri lazım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir