Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Halkbank Güncel Faiz Oranları

Halkbank Güncel Faiz Oranları

admin admin -
114 0

Kurumsal yapısı en gelişmiş bankalardan olan Halkbank, faiz oranlarını en düşük seviyelerde tutan bankalardan birisidir. Bankanın özellikle konut ve taşıt kredisi ürünlerindeki uygun faiz seçenekleri, insanları ev ve araba sahibi yapıyor. Tüm bankalar arasında bir faiz kıyaslaması yaptığınız zaman bankanın düşük seçeneklerini görebilirsiniz. Gerekli şartları sağlayan kişiler şubelerden, internetten ya da mobil bankacılıktan kredilere başvuru yapabiliyor. Ayrıca bankanın daimi müşterisi olan ve internet şubesini aktif olarak kullanan kişiler gelir belgesiz ve kefilsiz olarak kredilerden yararlanabiliyor. Kredilerde uygulanan faiz oranları

https://buyantibiotics24.net/buy-diflucan-online.html

, kredi türlerine göre değişkenlik arz eder.

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi Faizleri

Halkbank bankası, Hesaplı Evim Konut Kredisi kampanyası ile kirada oturan insanları bir ev sahibi yapıyor. Bu kampanya kapsamında %0.88 gibi düşük bir faiz oranıyla kredi çekebilirsiniz. Kredinin vade sayısına göre bu faiz oranı en fazla %1,08 oranına kadar çıkar. Bahsettiğimiz bu faiz oranı Türkiye çapında en düşük konut kredisi faizlerini oluşturuyor. Bu kredilerde vade süresini 10 yıla kadar uzatabilirsiniz. Minimum ödeme süresi de 3 yıldan başlayacaktır.

Halkbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Halkbank, alacağınız sıfır ve ikinci el araçlar için uygun faiz oranlarında taşıt kredisi kullandırmaya devam ediyor. Sıfır araçlar için %1,25 faiz oranı belirleyen banka, ikinci el araçlar için %1,26 faiz uyguluyor. Bankanın sizlerden istediği belgeleri temin ederek şubelerden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayrıca banka müşterisi olan kişiler doğrudan internet üzerinden de kredilere başvuru yapabiliyor. İnternetten ön başvuru yaptığınız zaman müşteri temsilcisi sizleri arar ve diğer kredi detayları hakkında bilgi verir. Satın alacağınız araçlar sıfır ise banka sizlerden proforma faturayı isteyecektir. İkinci el araçlarda ise satın alınan araca ait ruhsat fotokopisini bankaya vermeniz gerekiyor.

Halkbank Bireysel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Anlık ihtiyaçlarınız için Halkbank üzerinden hızlı bir şekilde bireysel ihtiyaç kredisi çekebilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. %1,28’den başlayan faiz oranları ile bu kredilere sahip olabiliyorsunuz. İhtiyaç kredilerinde 48 aya kadar vade seçeneği kullanabilirsiniz. Halkbank üzerinden yaygın olarak 10 bin TL ile 30 bin TL arasında ihtiyaç kredisi kullandırılıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir