Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankadan Satılık
  4. »
  5. Ziraat Bankası Satışa Çıkardı. 96000 97000 TL’ye Kadar İkinci El Araç imkanı

Ziraat Bankası Satışa Çıkardı. 96000 97000 TL’ye Kadar İkinci El Araç imkanı

admin admin -
189 0

Covid döneminde pandemi kuralları nedeniyle sıfır araç üretiminin adeta durma noktasına gelmesi, oluşan ekonomik enflasyon rakamları sonrasında kişilerde doğal olarak ikinci el araç satışlarına yöneldi. Fakat bu zaman sürecinde ikinci el fiyatları da neredeyse üç katına kadar artmış durumda. Araç sahibi olmak isteyen kişilerde bu durumda daha uygun şartlarda ve fiyatlarda araç alımı yapabilmek için araştırmalarını genişletmiş durumda. Şartları iyileştirilmiş en iyi fiyattan araç alımı için takip edilen noktalardan birisi de Ziraat Bankası ikinci el satışları. Burada kişiler 96000, 97000 TL’ye kadar ikinci el araç imkanı buluyor.

Araç alımı için bütçesi dar olan kişilerin tercihen alternatif olarak araştırması gerektiği hususlardan bir tanesi Ziraat Bankasından Satılık 2. El Araçlar. Burada zaman zaman yüksek modelleri araçlar düşük fiyatlara satışa sunuluyor. Fiyatı ile cazip olan araçların alımı ise nasıl yapıldığı merak konusu. Öyle ki bazı dönemlerde neredeyse % 60 oranında bir kazanç sağlanması mümkün. Bu nedenle de sürekli takip edilmesi gereken mecralardan birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Bankadan alınan kredilerin ödenememesi nedeniyle icralık ve hacizli olarak satışa konulan araçlar kredi borçlarının ödenmesi için kullanılıyor. Bu nedenle fiyatları düşük. Yani bütçeniz kısıtlıysa daha uygun fiyata daha modelli bir araç almak için Ziraat Bankası araç satışlarını takip etmekte fayda olacaktır.

Ziraat araç alımı yapmak isteyenlerde internet sitesinden giriş yaparak söz konusu araç için ihaleye girmesi gerekiyor. İhale şartları

, nasıl alınacağına dair ise Ziraat Bankasından Satılık 2. El Araçlar sayfamızda gerekli bilgiyi vermiştik.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir