Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Kredi Kartının Onayı ve Teslim Süresi

Kredi Kartının Onayı ve Teslim Süresi

admin admin -
112 0

Kart kullanmasını belki sevmiyor olabilirsiniz fakat zaman zaman insanı deyim yerindeyse direkten alabiliyor. Zamanla kullandığınız kartınızı ödemeleriniz neticesinde zorlanmış ve kapatmış olabilirsiniz. Zira bunu yapmak isteyen o kadar çok kişi var ki. Fakat alışkanlıklar hemen bırakılamıyor. Kredi kartı başvuru ile birlikte banka bir süreçten geçiriyor ve durumunuza göre kartınıza bir limit belirleyerek onaylıyor. Bu onay sonrası ise kartınızın basımı ve teslim süreci başlıyor. Kredi kartının onayı ve teslim süresi ise bazen kullanıcılar tarafından merak ediliyor.

Basım Merkezindeki Yoğunluk

Kart başvurusu ile onay sonrası size teslim süresi değişiklik yaşayabiliyor. Kart başvurusu yapabileceğiniz onlarca seçenek bulunurken bu başvuruların onayı sonrası basımı ise sadece tek merkezde gerçekleştirilebiliyor. Sonrası ise kuryeye teslim için veriliyor. Basım merkezindeki yoğunluk elbette önemli. Burada oluşacak gecikmeler normal olarak size de yansıyor olsa da basım aşamasındaki kartınızın size teslimi için banka da acele eden taraftan. Çünkü ne kadar hızlı teslim edilirse her iki taraf içinde önem arz ediyor.

Anında Kredi Kartı Teslimi Qnb Finansbank’ta

Başvuru ile anında kredi kartı teslimi yapan bazı bankalar bulunuyor. Özellikle QNB Finansbank alanda yapılan çalışmalar neticesinde dijital ortamda durumu sorgulanan kişilerin kredi notuna bağlı olarak anında kredi kartı onayı veriyorlar ve ellerinde bulunan kartları tanımlayarak kişilere kullanım için hemen teslim edebiliyorlar. Bu kartların diğer kartlardan tek farkı üzerinde isminizin yazmıyor olması. Bu da acil kart ihtiyacı olan kişiler için hiç önem taşımazken banka zaten ilerleye zamanlarda isminizin yazılı olduğu kartı da adresinize gönderiyor.

SMS İle Bilgilendirme Yapılıyor

Kart başvurunuzu SMS yada internet üzerinden yapmışsanız burada sizin bir sözleşme imzalamanız gerekiyor. Bunun içinde bankalar bu problemi kuryeler ile çözme yoluna gitmiş. Başvuru ile onaylanan kart size teslim edilirken aynı zamanda gönderilen sözleşmelere imzanız alınıyor ve kuryeler bu sözleşmeleri bankalara teslim ediyor. Bu teslim sonrası kartınız kullanıma açılıyor ve sizin yapmanız gereken tek husus ise bir bankamatikte işlem yapmanız oluyor.

Kartınız İki Hafta İçinde Teslim Ediliyor

Kredi kartı onayı ve teslimi aslında sizin iki haftanıza mâl oluyor. Başvuru sonrası onay bir kaç dakika ile bir kaç saat arasında değişiyor. Onay sizin notunuza bağlı olarak yapılırken size SMS ile sonuç hakkında bilgi veriliyor. Bu onay sonrası ise kartınızın basımı ve teslim için yolda geçen zaman yaklaşık iki hafta ile 15 gün arasında oluyor. Bu süre içinde kartınız size gelmez ve teslimi sağlanmazsa bunun için bankanızın çağrı merkezini arayarak durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Zira kartınız size teslim edilmeden de iade edilmiş olabilir. Çünkü kartlar başvuru sahibi dışında birisine teslim edilmiyor. Çünkü en büyük etken başvuru sahibinin imzasının alınması ve kart güvenliğinin sağlanması. Bankalar güvenlik açıklarını kapatmak için bir takım önlemler almakla yükümlü. Bu nedenle başka birilerine kartınızın teslimi söz konusu olmuyor. Kredi kartı talebinde olan ve başvuru yapan kişilerin merak ettiği kredi kartı kaç günde çıkar gelir başlıklı yazımız sizlerin sorusuna cevap verecek nitelikte.

clomid Prix: Achat en Ligne Sans Ordonnance

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir