Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Hacizli Araçlar
  4. »
  5. İcradan Hacizli Satılık Traktör (2012 Model Landini)

İcradan Hacizli Satılık Traktör (2012 Model Landini)

admin admin -
169 0

Araç fiyatlarında olduğu gibi traktör fiyatları da zamanla artış gösterdi. Çiftçinin tüm işini görmesinde ilk aracı haline gelen traktörlerin artan fiyatlar karşısında en uygun şartlarda alım yolları aranıyor. Bu yollardan birisi de icradan hacizli satılık traktörler oldu. Zaman zaman ilana çıkan satılık traktörler ilan sitesinden yayınlanıyor. Güncel satılıklar içinde 2012 model Landini traktör bulunuyor.

İcradan Satılık Hacizli Traktörün Özellikleri

İcradan Hacizli satılık traktör Landini 2012 model. 59 ZP 382 plakalı araç LANDINI 5-100H Perkins Marka. Kabinli traktör dizel ve mavi renkli. Piyasada tutulan ve kullanılan traktörlerden olup 6119 saatlik bir çalışması tespit edilmiş.

İcradan Satılan Traktörün İhale Tarihi ve saati

Landini traktör e-satış uyap sayfası üzerinden gerçekleştiriliyor. Burada internet üzerinden ihaleye katılım söz konusu. Bunun yanında isteyenler fiziki olarak ihaleye de katılabilirler. İcradan traktör ihalesinin ilki 11 Nisan 2022 günü saat 14:00 te. Satışı gerçekleşmediği takdirde ikinci ihalesi ise 9 Mayıs 2022 günü saat 14:00 te yapılacak.

Okunmalı : Ziraat Bankasından Satılık 2. El Araçlar

140 Bin Lira Muhammen Bedel İle Satılıyor

Traktörün satışı Çorlu Sulh Hukuk Mahkemesi

http://www.pianu.de/css/pharmacy/index.html%3Fp=37.html

/get-nolvadex-uk.html”>Buy Nolvadex UK

, Satış Memurluğu aracılığıyla gerçekleştiriliyor. İlan numarası ILN01547279. Tekirdağ’da yapılacak olan ihalenin adresi, Sulh Hukuk Mahkemesi Duruşma Salonu, Adalet Sarayı, Çorlu Tekirdağ. Dosya numarası 2020-12 olup icradan hacizli satılık traktör için muhammen bedel 140 bin lira olarak belirlenmiş. İhaleye katılmak isteyen kişiler muhammen bedel üzerinden teminat yatırarak internet üzerinden ve fiziki olarak ihale tarihi ve saatinde fiyat teklifinde verebiliyor. Ayrıca en yüksek fiyatı veren traktörün sahibi olurken ayrıca bu fiyat üzerinden KDV ödemesi de yapmanız gerekiyor.

İcradan satılık traktörler fiyatları ile son yıllarda en çok tercih edilme sebeplerinden birisi. Burada yüksek modelli ve az çalışma saatlerindeki traktörler farklı bölgelerde satış memurlukları ve icralardan yapılabiliyor.  Bankadan Satılık Araçlar içerisinde uygun fiyatlı traktörlerde olabiliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir