Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Araçlar
  4. »
  5. Mersin Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar

Mersin Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar

admin admin -
387 0

13 İlçe ile Akdeniz’e kıyı olan Mersin, nüfus sayısı olarak 1 milyon 793 bin kişi ile 13. sırada yer alıyor. Devletin amme alacaklarının takibini yapan Mersin Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar bulunabiliyor. İkici el araç almak istiyorsanız , daha uygun fiyatlı olması birinci önceliğiniz oluyor. Modeli yüksek olarak ikinci el bir araç almak için bu alternatifi değerlendirebilirsiniz.

Mersin Satılık Hacizli Araçlar

Elbette kimse böyle bir duruma düşüp elindeki aracının vergi borçları yüzünden alınması istemez. Fakat dünya, yaşam şartları kişi ve firmaları bu yöne itebiliyor. Mevcut geliri zamanla kesilebilen, iflas eden, vergisini ödeyemeyen kişilerden birisi de biz olabiliriz. Bu durumda devlet haliyle alacağını tahsil etmek için borçluların elindeki menkul ve gayrimenkullere el koyma yoluna gidiyor. Süresi içerisinde de ödenmezse menkuller satılığa çıkarılıyor.

Mersin Vergi Dairesinden satılık hacizli araçların listesine http://www.mersinvdb.gov.tr/hacizli-arac-ve-gayrimenkul-satisi adresinden ulaşabiliyorsunuz. Burada Toros Kızılmurat ve Şehitkerim gibi ve diğer Vergi Dairelerinin satışa konu olan menkullerine ait listelere ulaşabiliyor ve inceleyebiliyorsunuz. İhale tarihleri ve saatleri burada dikkat edilmesi gereken hususlar arasında. Çünkü ihalesi geçmiş olan ilanları da incelemiş olabilirsiniz.

Vergi dairelerine olan borçlarını süresi içerisinde ödemeyen kişilerin borçlarını ödeyebilmesi için belirli bir süre bekletilen araçlar bu süre sonunda belirlenen muhammen bedel üzerinden satışa çıkarılıyor. İhaleye katılımcı kimlik belgesi ile katılırken ihale saatinden yarım saat önce belirtilen adreste hazır olunması gerekli. İhale süreci başladığı zaman ihaleye katılım gerçekleştirilmiyor. İhale katılım formu ile verilen kart sayesinde hareketle ihaleye teklif verilirken aracın satışı için görevlendirilen komisyon satışı kesindir.

Köp kamagra Receptfritt

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir