Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Tanıtım
  4. »
  5. Terzi Dizisi Oyuncuları Kimler?

Terzi Dizisi Oyuncuları Kimler?

admin admin -
407 0

Netflix projesi olan Terzi dizisi, geniş kitlelerin ilgisini çekiyor. 2 Mayıs tarihinde gösterime giren dizi, milyonlarca insan tarafından ilgi görüyor. Yayınlandığı günden beri dikkatleri üzerine çeken yapım, konusu ve oyuncuları açısından da beğeni topluyor. Peki, Terzi dizisi oyuncuları kimler? Dizinin konusu nedir?

Terzi Dizisi Oyuncuları

Netflix platformunda yayınlanan Terzi, büyük kitleleri etkilemiş durumda. Kaliteli bir izleme deneyimi sunan dizi, konusu ve oyuncuları ile de farkını ortaya koyuyor. Terzi oyuncuları arasında popüler ve başarılı isimler dikkat çekiyor. Terzi dizisi oyuncuları söz konusu olduğunda başrolde Çağatay Ulusoy karşımıza çıkıyor. Diğer oyuncular arasında Berrak Tüzünataç, Olgun Şimşek, Salih Bademci, Şİfanur Gül, Engin Şenkan, Evrim Alasya, Ece Sükan, Celile Toyon yer alıyor. Dizinin çekimleri ise hem İstanbul hem de Kırklareli’nde gerçekleşmektedir.

Terzi Dizisi Konusu Nedir?

Terzi dizisi oyuncuları kadar konusu da merak ediliyor. Dizi, dedesi Peyami’nin izini takip eden, aslen Karslı olan ve engelli babası Mustafa’dan kaçarak İstanbul’a taşınan terzi Peyami’yi anlatıyor. Peyami’nin belalı yakın arkadaşı Dimitri evlenmek üzeredir. Ancak kendisinin nişanlısı evden kaçar ve Peyami’ye sığınır. O günden sonra olaylar silsilesi devam eder.

Netflix ekranlarında yayına giren dizinin birinci sezonu 2 Mayıs tarihinde gösterime sunulmuştu. Çok kısa bir zaman içinde dizi TOP 19 listesine girmeyi başardı. Birinci sezon yedi bölümden meydana geliyor. İkinci sezon için çekimlerin başladığı biliniyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir