Hacizli Araç Satışları

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Tanıtım
 4. »
 5. Kripto para yatırımlarınız için hem hızlı alım hem hızlı satış yapın – NakitCoins

Kripto para yatırımlarınız için hem hızlı alım hem hızlı satış yapın – NakitCoins

admin admin -
239 0

Türkiye’nin en eski fiziki kripto para bürosu olarak faaliyet gösteren NakitCoins, kripto para al sat işlemlerine yeni bir soluk getirmeyi başardı. Gelin bu öncü markanın bu yeni soluğu getirirken bizler için de kripto para yatırımı vizyonumuzu geliştirmede ne gibi noktalar ortaya koyduğunu hep birlikte görelim.

NakitCoins, Türkiye’nin dört bir yanında

İlk olarak İstanbul Taksim Gümüşsuyu merkez şubesi ile faaliyetlerine başlayan NakitCoins, zaman geçtikçe gücüne güç katmayı başararak Türkiye’nin dört bir yanında şubelerini açmayı başarmıştır.

NakitCoins’in zaman içerisinde Türkiye’nin farklı şehirlerinde şubeleşme başarısını gösterdiği yerleri şu şekilde belirtebiliriz:

 • İstanbul – Taksim Gümüşsuyu
 • İstanbul – Beyazıt Kapalıçarşı
 • Ankara – GOP
 • Bursa – Osmangazi
 • Antalya – Muratpaşa
 • Antalya – Alanya

Bütün bu şubelerini aktif olarak faal hale getiren firma, ayrıca dileyen kuyumcu ya da dövizcilere sadece kripto para altyapısını kullanarak alım ya da satış yapma imkânı da sunuyor. Bunun için yine detaylı bilgi Nakitcoins web sitesinden ve ücretsiz WhatsApp hattından alınabilir.

NakitCoins ile kripto para alış satışı nasıl yapılır?

Peki, bu kadar vizyonunu geliştirmiş ve kripto para yatırımına farklı bir bakış açısı katmayı başarmış bir markanın kripto para al sat işlemlerinde ortaya koyduğu yöntem nasıldır?

Şimdi dilerseniz bu yönteme detaylı olarak göz atalım.

Öncelikle NakitCoins’in yukarıda saydığımız şubelerinden birine giderek doğrudan alış ya da satış yapabilirsiniz. Bu işlemi sadece şubeye giderek kendi kripto cüzdanınız üzerinden yapabileceğiniz gibi NakitCoins’in hem iOS hem de Android marketlerde kullanımda olan kripto para alış satış uygulaması üzerinden işlem detaylarını girerek de gerçekleştirebilirsiniz.

İşlem detaylarını girdikten sonra alışı ya da satışı yapmak istediğinizi belirtin. Sonrasında işlemin detaylarını uygulamadan girin. İşlemi yapmak için gideceğiniz NakitCoins şubesinde işlem doğrulamayı QR kod ya da daha farklı bir doğrulama yöntemi ile yaptıktan sonra maksimum 5 dakika içerisinde işlemi gerçekleştirmiş olacaksınız.

NakitCoins ile kripto para almak ya da satmak işte bu kadar kolay. Siz de tüm kripto para işlemlerinizi hızlı bir şekilde NakitCoins vizyonu ile gerçekleştirin.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir