Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İcradan Satılık
  4. »
  5. İcradan Satılık 2018 Model Kırmızı Fiorino Araç 110 Bin Liradan Satışta

İcradan Satılık 2018 Model Kırmızı Fiorino Araç 110 Bin Liradan Satışta

admin admin -
193 0

İcradan satılık araçlara ait ilanlar yenileniyor. Bu anlamda son yapılan ilanlardan birisi de 2018 Fiat Fiorino araç için yapıldı. Piyasa fiyatına göre çok uygun şartlarda olması nedeniyle alternatif alabileceğiniz araçlar arasına bu ihaleyi katabilirsiniz. Nitekim modeli ile cazip bir araç türü.

Eskişehir 3. İcra Dairesinden Satılık Fiorino

Eskişehir 3. İcra dairesinden satışa çıkarılan aracın ilan numarası ILN01492010. Aracın satışı için Kentaş Yediemin Otoparkı Gündoğdu Mahallesi, Karacahüyük Mevkii, 2501 Parsel Odunpazarı Eskişehir seçilmiş. Aracın ihalesi iki aşamalı gerçekleştiriliyor. İlk ihale tarihi 17 Aralık günü saat 11 ile 11:05 arasında açıklanmış. Satış gerçekleşmemesi halinde de ikinci ihale 6 Ocak günü saat 11:00 ile 11:05 arasında gerçekleştirilecek. Araca takdir edilen bedel 110 bin lira. Bu araç ihalesine giren olmaması halinde muhammen bedel üzerinden de alabilmeniz mümkün olabilir.

İnternetten İhaleye Katılım

Aracın ihalesine internet üzerinden esatis.uyap.gov.tr adresine girerek yapabiliyorsunuz. Muhammen bedel üzerinden yatıracağınız teminat tutarı ile araca teklifinizi yine internetten veriyorsunuz. Dilerseniz ihale tarihinde aracın olduğu yere giderek ihaleye fizikende katılmanız mümkün oluyor. Ancak yine teminat yatırmanız halinde ihaleye girebiliyorsunuz.

Aracın Özellikleri

2018 Model Kırmızı, Fiat Fiorino araç 110 Bin Lira Muhammen Bedel İle Satışa Çıkarıldı. Fiat 225 tipli

, kırmızı aracın koltuk sayısı dört. 1368 silindir araç manuel vitesli ve muhtelif yerlerinde çürüklerin olduğu ve eziklerden bahsedilmiş. İç döşemeleri ise normal ve lastikleri aşınmış durumda.

İcradan satılık araçlar herkesin cazibesi konumunda. Nitekim ucuz fiyatlara yüksek modelli araçların satışının gerçekleştiğini görmek herkesin iştahını kabartıyor. Sizde bunlardan biri ile almak istediğiniz araca kavuşabilirsiniz. Uygun şartlarda araç alabilmenin farklı yolları bulunuyor. Bunlardan birisi de Ziraat Bankasından Satılık Araçlar olarak incelemeniz gereken alternatifleriniz arasında bulunuyor.

Not : Fotoğraf görsel amaçlı olup aracın kendisi değildir. Aracın satışı ve diğer işlemlerinde muhatabınız Eskişehir 3. İcra Dairesidir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir