Hacizli Araç Satışları

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Hacizli Araçlar
 4. »
 5. İcradan Satılık Hacizli Traktör Listesi

İcradan Satılık Hacizli Traktör Listesi

admin admin -
351 0
İcradan Satılık Hacizli Traktörler

İcradan Satılık Hacizli Traktör Listesi. Türkiye’de hacizli ve icradan satılık traktörler  ve diğer bilgilere ait liste ilan.gov.tr adresinde yayınlandı. Güncel olarak devam etmekte olan hacizli traktörlere ait bilgiler aşağıdaki gibidir.

İcradan yapılacak olan alımlara dair bilgiler ışığında satışa konu edilen traktörlerin ilk ihale tarihi ile satışı mümkün olmadığı dönemlerde ikinci ihale tarihi ile yeniden satış söz konusu edilmektedir. Hacizli traktör alım adresi estais.uyap.gov.tr ile çevrimiçi ihalelere katılım mümkündür.

Güncel Hacizli İcradan Satılık Traktör Listesi

 • Yerköy İcra Dairesi Müdürlüğünden 1997 model Massey Ferguson marka traktör. Muhammen bedeli 150 Bin TL. İlk ihale 7 Kasım 2022 ikinci ihale 7 Aralık 2022 tarihinde yapılacak.
 • Adana Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğundan Yüreğir’de satılık olan traktör 2007 model John Dere. Muhammen bedeli 170 Bin TL. İlk İhale 24 Kasım 2022 ikinci ihale 20 Aralık 2022 tarihinde yapılacak.
 • Sinop İcra Dairesi Müdürlüğünden TÜMOSAN marka traktörün ilk ihale tarihi 13 Ekim 2022. İkinci ihale ise 03 Kasım 2022 tarihinde yapılacak. Muhammen bedel 150 Bin TL.
 • Simav Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğundan 1976 Model Massey Ferguson traktörün ilk ihale tarihi 28 Eylül 2022 ikici ihale tarihi 24 Ekim 2022 olarak belirlenmiş. Kabinsiz traktörün muhammen bedeli 85 Bin TL.
 • Turgutlu Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğundan 1971 model Massey Ferguson traktörün muhammen bedeli 55 Bin TL. ilk ihale 4 Ekim 2022 tarihinde ikinci ihalesi 4 Kasım 2022 tarihinde yapılacak.
 • Erdek İcra Dairesi Müdürlüğünden 2013 model Erkunt Kısmet 55 Marka traktörün ilk ihale tarihi 28 Eylül 2022. İkinci ihale tarihi 26 Ekim 2022. Traktörün muhammen Bedeli 85 Bin lira olarak belirlenmiş.

İcra ile satışı yapılan hacizli araçlar normal piyasa şartlarına göre çok daha uygun fiyatlı olarak yapılabilmektedir. Bu anlamda araçlara ait bazı donanım eksiklikleri bulunabilir. Bu gibi durumlarda ihaleye giren kişiler araçları olduğu gibi kabul etmiş olmaktadır. Böylelikle doğacak masraflar alıcı tarafından karşılanmaktadır.

Hacizli İcralık Traktörleri Görebilir miyiz?

Satışa konu edilen icralık traktörler alım öncesi incelenebilmektedir. Ancak fiziken ihale edilecek tarihte ihale saati öncesi aracın olduğu yere gidilmesi gerekmektedir. Bu anlamda araçların satışına ait icra dosya numaraları ilan.gov.tr adreslerinde ayrıntılı olarak verilmektedir. Buralardaki dosyalardan da bilgi alınabilir.

Not: Hacizliarabalar.net icralık araçların satışları hakkında bilgiler sunmaktadır. Araç ve traktör satışı yapmamaktadır. Bu çerçevede alımlar ve diğer hususlarda tüm muhatabınız icra müdürlükleri olmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir