Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İcradan Satılık
  4. »
  5. İcradan Satılık 2014 Otomatik Ford Kuga 220 Bin Lira Bedelle

İcradan Satılık 2014 Otomatik Ford Kuga 220 Bin Lira Bedelle

admin admin -
199 0

İcradan satılık araçlar içerisinde suv modeli arazi araçları da bulunuyor. Bu araçların piyasa bedellerine göre çok daha ucuza satılıyor olması sizin de alternatif alım yollarınızdan birisi olabilir. 2014 Model Ford Kuga araç bu şekilde 220 Bin Lira bedelle uygun fiyattan satışa çıkarılmış durumda.

2014 Model Ford Kuga Otomatik Vites

34VJ9268 plakalı 2014 model Ford Marka Kuga modeli Suv arazi aracı Selective 1.6 Ecoboos tipli. Benzinli araç Otomatik vitesli. Rengi beyaz olan jeep türü aracın anahtarı ve ruhsatı yok. Motorun çalışıp çalışmadığı da anahtarı olmmadığı için kontrol edilememiş. Dolayısıyla km si de bilinmiyor. Aracın camında bulunan şasi numarası plakası ile kontrol edilmiş uyumluluğu görülmüş.  Araç teri koltuklu , sunrooflu. Lastikleri yüzde 70 durumundna iyi. Müzik sistemi, iç düzeni, iç döşemelerinin temiz olduğu iyi olduğu eksiğinin bulunmadığı gözlenmiş.

Aracı Görmek İsteyenler İçin Adres

Aracı daha önce görmek mümkün olur mu bilemeyiz ancak İnallah yediemin otoparkı, Esenevler Mahallesi, Filizler sokak, No.35-1 Ümraniye İstanbul adresindeki aracı görebiliyorsunuz. Ayrıca ihaleye katılan kişilerde aracı görmüş sayılıyorlar.

Araç e-ihale sistemi ve fiziken ihale yöntemi ile satışa çıkarılmış durumda. Bu anlamda ilk ihale 19 Ocak saat 15:30 da ikinci ihale ise 16 Şubat günü saat 15.30’da ilk ihalede satışı yapılmazsa tekrarlanacağı ilanda belirtilmiş.

İhale Adresi

İhaleye fiziken katılmak isteyen kişiler Mezat Salonu 2, İstanbul Anadolu adalet Sarayı, B Blok, -4 kat, Kartal İstanbul adresinde ihale tarih ve saatinde hazır olması gerekiyor. İhalenin İlan numarası ILN01512595

İcradan hacizli satılık araçlar içirişinde arazi aracı arayanlar için Ford Kuga modeli ve fiyatı ile önemli bir avantaj sağlayabilir. Sayfadaki fotoğraf görsel amaçlı olup araç alımlarında muhatabınız ilgili icra dairesidir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir