Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Araçlar
  4. »
  5. Bursa Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar

Bursa Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar

admin admin -
336 1

Fiyatları ve yüksek modelinin yanında uygun şartlar sağlayan Bursa Vergi Dairesinden Satılık hacizli araçlar ilgi odağı olmaya devam ediyor.

17 ilçeye ev sahipliği yapan Bursa nüfus sayısı bakımından dördüncü sırada yer alıyor ve buna oranla taşıt sayısı olarak ta ilk sıralardaki yerini koruyor. Yaklaşık 3 milyon nüfuslu şehirde gerçek ve tüzel kişiliklerin çeşitli borçlarından kaynaklanan amme alacaklarına istinaden Bursa Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar bulunuyor. Uygun fiyatlı diyebileceğimiz bu araçlardan almak isteyenler yada ikinci el araç alma niyetinde olanlar için iyi bir alternatif yol olabilir.

Bursa Defterdarlığına bağlı olarak faaliyet gösteren Vergi Dairesi mevcut motorlu araçlarının satış listesi, araçlar hakkındaki ayrıntılı bilgi gibi hususları http://www.bursavdb.gov.tr/hacizli-gayrimenkul-satislari adresinden vatandaşlara duyuruyor. Duyurulan listede aracın plakası da dahil olmak üzere özellikleri de belirtiliyor ki bilgi amaçlı alacak kişilere faydası olsun.

Pazarlık Usulü Alabilirsiniz.

Liste de satışa çıkarılacak araçların adresleri bulunduğundan istenildiği takdirde giderek aracı fiziki olarak inceleyebiliyor ve yetkililerden bilgi alabiliyorsunuz. Satışa çıkarılan araçlar iki kez ihaleye çıkarılıyor. İlk ihalede alım gerçekleşmezse ikinci ihale çıkan araç için ihaleye katılım formu doldurarak katılabiliyorsunuz. İki ihalede de alıcı çıkmadığı takdirde Bursa Vergi Dairesinden Hacizli Araçları pazarlık usulu ile alıyorsunuz.

 Almak istediğiniz otomobile yüzde 1, ticari araca ise yüzde 18 KDV ödemesi yapacağınız bu alım için ayrıca muayenesi geçmiş araçların muayenesi, ruhsatı bulunmayanlara ruhsat çıkarma anahtarı kayıp olanlara çilingir hizmeti gibi oluşan masraflar ihaleyi alan kişi tarafından karşılanıyor. Sizin mantığınıza uyar veya uymaz fakat araç alma niyetinde iseniz bu alternatifi değerlendirebilirsiniz.

Merak Edenler İçin Satılan Araçların Muhammen Bedelleri

Not : (ihale günü ve şartları geçen araçların fiyatlarında değişiklik olmuş olabilir)

2003 BMW 75 Bin Lira
2003 Avensis 40 Bin Lira
2008 Fiorino 22 Bin Lira
1992 BMW 16 Bin Lira
2009 Kango 35 Bin Lira
2009 Fiorino 18 Bin Lira
2014 Mercedes 135 Bin Lira
2004 Hilux 36 Bin Lira
2008 Cennect 31 Bin Lira

prednisolon 50 mg hund kaufen

İlgili Yazılar

1 Yorum

  1. Sevinç - -

    Bursa da oturuyorum icralık araba almak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir