Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankadan Satılık
  4. »
  5. Ziraat Bankası’ndan Satılık Hacizli İcralık 2011 Ford Focus

Ziraat Bankası’ndan Satılık Hacizli İcralık 2011 Ford Focus

admin admin -
221 1

Salgın süreci ile birlikte sıfır araç üretiminde yaşanan aksaklıklar sonrası kişiler daha modelli araç alımı için farklı yollar arayışına girmişti. Bu manada en uygun araçlar ise hacizli ve icralık araç satışları ile mümkün oluyor. Hacizli araç alımında önümüzde birden fazla alternatif yol bulunurken en doğru yol bankalardan satılık hacizli araçları internet üzerinden ihaleye girerek alma oluyor. Sizlerde yüksek modelli ve düşük fiyatlı araç almak istiyorsanız alternatif olarak bankaların sattığı araçlarla ilgilenebilirsiniz. Özellikle Ziraat Bankasından satılık 2. El araçlar sizlerin talebini karşılayacak nitelikte.

Dilerseniz Taşıt ve ihtiyaç Kredisi İle Alabiliyorsunuz

Zaman zaman farklı model ve fiyatlar ile araç satışına çıkan Ziraat Bankası bu araçlarını kendi oluşturduğu internet sitesi üzerinde ihale yöntemi ile tüketicinin hizmetine sunuyor. Bu anlamda tüketicinin talebini en doğru yollarla karşılama yoluna giden banka talep olması halinde araç bedeli için tüketici kredisi ya da taşıt kredisi de sunabiliyor. Ancak bu durum tamamen aracı alacak kişinin kredi notu ve diğer kredi alabilme kriterlerine uygun olarak yapıldığını da hatırlatmakta fayda olacağını ayrıca belirtmekte fayda olacaktır.

Ziraat Bankasından satılık ikinci el araçlar ile nasıl alacağını sizlere daha önce ayrıntılı olarak açıklamıştık. Bu manada sizlerin de merak ettiğiniz aklınıza takılan sorularınız varsa aşağıdaki yorumlar bölümüne yazmanız halinde sizlere kısa süre içinde de cevap vereceğimizi belirtmek isteriz. Güncel olarak farklı marka ve modellerde araç satışı söz konusu olsa da sizlere 2011 model Dizel Ford Focus araçtan bahsetmek istedik.

Ford Focus Muhammen Bedeli

Ziraat Bankası bünyesinde güncel satışa konu edilen Ford Focus 2011 model ve dizel motora sahip. 304 bin km ile aslında önemli bir yol yapmış olsa da günümüzde daha uzun km yol yapan dizen araçların olduğunu hatırlatmakta fayda olacağı kanaatindeyim. Aracın başlangıç fiyatı 105 bin lira ve ihaleye girebilmeniz için 6 bin 300 lira yatırmanız gerekiyor. İhalede minimum artış fiyatı ise 500 Tl olarak belirlenmiş. Ziraat’ten Çekme belgeli araç olarak alacağınız Ford Focus için henüz teklif veren yok. Bu manada ilk teklifi sizler verebilirsiniz ve muhammen bedel üzerinden 500 lira artış ile araç sahibi olabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

İlgili Yazılar

1 Yorum

  1. Kadriye - -

    Ben 35 ila 50 bin arası 2. el otomobil almak istiyorum elinizde uygun bu fiyat aralığında otomobil varmı? Ziraatten bunun için kredi çeksem faizi ne oluyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir