Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankadan Satılık
  4. »
  5. TEB İcralık Araç Satışları, Bankadan Satılık Araç

TEB İcralık Araç Satışları, Bankadan Satılık Araç

admin admin -
576 1

Türkiye Ekonomi Bankası olan TEB’in bilhassa Tüketici Finansmanı sayfasında yer alan 2. El arabalar ile ilgili merak ettiğiniz detayları sizlere buradan tanımlayıp son bilgileri aktarmak istiyoruz.

TEB üzerinden gerçekleştirilen bir  ihaleye nasıl katılabilirsiniz?

Bunun amacıyla her zaman öncelikli olarak ihaleye katılmak amacıyla almak istediğiniz aracın %20- 22 si oranında teminat göstermeniz şarttır. Yani bankada en az %20 – 22oranında paranızın bulunması  olmazsa olmaz bir gerekliliktir.

Başvuruda bulunduğunuz aracın satış prosedürlerini kazanmanızdan derhal sonra satış tarihinden itibaren 10 iş günü içerisinde aracınızın teslimatı sizlere sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapılacaktır. Fakat burada daha evvel yatırmış bulunduğunuz  ortalama %20-22 teminat oranının geri kalan bölümünü ihaleden hemen sonra 7 gün içerisinde yatırmış olma koşulunuz bulunmaktadır. Bu yüzden bu ayrıntıya fazlasıyla dikkat etmeniz gerekmektedir.

Araçın şayet yatmamış olan MTV ödemeleri de bulunuyorsa bunları yatırmanız gerekmektedir. Aynı vakitte muayenesi prosedüri geçmiş ise sizlere verilebilecek olan 7 günlük vakit amacıylade aracın muayenesini yaptırdıktan derhal sonra kendi adınız ruhsat çıkartma prosedürlerini başlatma şansınız bulunmaktadır.

Teb Üzerinden İlana Verilen Arabalar

Bankadan alınmış olan kredilerin ödenmesinde sorun çeken müşterilerin ipotek göstermiş bulunduğu vasıtaları sizlerde ihaleye girerek satın alma şansını yakalamış olabilirsiniz. Bunun için TEB Ten Satılık 2. El Arabalar listesinde yer alan vasıtaları güncel olarak takip etmeniz gerekmektedir. Burada yer alan vasıtaların ihale satış tarihlerinden yola çıkarak ve vasıtaların fiyatları ile ilgili son bulguları alarak vasıtalara ve sizlere öneri sunarak bankanın sunmuş bulunduğu bu vasıtaların sahibi olabilirsiniz.

İhaleye nasıl müracaat edilir? başvuru basamakları ile ilgili TEB Araç İhale Başvurusu linkini tıklatın ve prosedür basamaklarını inceleyiniz. Ama ilk olarak altta verdiğimiz bu güncel vasıta listesi ve fiyat listesini inceleyiniz ve aklınıza yatan kesenenize uyan vasıta var ise başvurunuzu yapın hakkınızda hayırlısı olsun.

https://www.tebcetelem.com.tr/Icra-Satisindaki-Araclar.aspx

Özetle yukarıda sizler için verdiğimiz linke tıklayarak

, bankanın resmi internet sitesinden vasıtaları görebilir fiyat ve model kıyaslamasını yapılabilirsiniz. Aklınıza yatması durumunda nasıl satın alınır ihaleye nasıl girilir size kısaca izah etmeye çalıştık bu işin aracılığı vs. yoktur bizaat takip ediniz ve 3. Kişilere itibat etmeyiniz.

İlgili Yazılar

1 Yorum

  1. Bekir - -

    Bu web sitesinin yöneticisinin sitesi için gerçekten çok çalıştığını düşünüyorum, çünkü burada
    Her bilgi kaliteye dayalı bir bilgidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir