Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Araçlar
  4. »
  5. Gümrükten Satılık Araçlar Uygun Fiyatlara Sunuluyor

Gümrükten Satılık Araçlar Uygun Fiyatlara Sunuluyor

admin admin -
366 0

Açık artırma yöntemiyle satılıyor olması sizleri yanıltmasın. Burada ihaleye katılım az olmakla beraber alma ihtimaliniz de yüksek olabilir. Zira günümüzde artan fiyatlar karşısında uygun şartlarda araç almak neredeyse imkansız hale geldi. Aslında bu durum araç ihtiyacı olanları alım için farklı yollar arayışına da soktu diyebiliriz. Tam bu aşamada dışarıdaki fiyatlarına oranla çok daha uygun fiyatla satılan araçlar gümrükten ihale yöntemi ile yapılıyor.

İhale ile Uygun Fiyatlı Araç Alımı

Yapılan ihale ile ihale bedeli üzerinden binde 15,17 damga vergisi, ve Damga vergisinin ÖTV’sini ödüyor olmanız sizi korkutmasın. Burada satılık araçlar çok uygun fiyatlar eşliğinde. Ancak bazı eksiklikleri de olabiliyor. Nitekim bu araçların ilanları ile ayrıntılarına yer verilmiş durumda. Aracın nesi eksik, nereleri zarar görmüş, tamire ihtiyacı var mı? Bu tür sorulara yer verilmiş olsa da; isteyen kişiler araçları ihale süresi ve son günü hariç olmak üzere bulunduğu yerde görebiliyorsunuz.

İhale sonrası söz konusu aracın bedelini ödedikten sonra 10 gün içinde alıcı olarak aracınızı olduğu yerden teslim almanız gerekiyor. Bu süre içinde aracınızı almazsanız araç tekrar satışa konu ediliyor ve yatırmış olduğunuz ücreti de geri alamıyorsunuz. Her ne kadar araçlar hakkında bilgi veriliyor olsa da; km si kanıtlanabilmiş araçlardan bahsetmek yanlış olur. Yine de buradan alım yaparsanız tüm şartları kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Gümrükten Kelepir Araç Satışları

Gümrükten Kelepir araç satışları, bu satışlarda karşılaşacağınız hususlar, ihaleye katılım ve ödemesi ile sonrasındaki tüm aşamalara ait soruları sizlere yanıtlamıştık. Bu anlamda yeni sorularınız olması halinde de cevaplar vereceğiz. Uygun fiyat arayan tüketici konumundaysanız sizler için güncel araçlar hakkında kısa öz bilgileri fotoğraf albümü halinde veriyoruz.

Not: Hacizliarabalar.net sayfamız sadece bilgi amaçlıdır. Araç satışı yapmaz

, satışa aracılık etmez, kimseden komisyon istemez, ücret istemez. Yapılan yorum ve alımlar tamamen kişilerin kendisini bağlar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir