Hacizli Araç Satışları

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Araçlar
 4. »
 5. Gümrükten Satılık 2006 Renault Megane 50 Bin lira

Gümrükten Satılık 2006 Renault Megane 50 Bin lira

admin admin -
180 0

Araç alımında alternatif yol olarak izleyebileceğiniz en uygun alım yöntemlerinden birisi de Gümrükten Satılık araçlar. Bu anlamda bir çok kesim bu araçların satışı hakkında bilgi edinmese de bir yerlerden kulağına gelmiştir. Ancak gümrükte tutulan ve süresi dolduktan sonra ihale yöntemi ile satılan bu araçlar dışarıda bulunan fiyatlara nazaran çok daha uygun şartlarda alınabiliyor.

Renault Megane Gümrükten İhale ile Satılıyor

Sizlere daha önce gümrükten nasıl araç alınır sorusunu ayrıntıları ile dile getirmiştik. Bu manada merak ettiğiniz ayrıcı hususları bizlere iletmeniz halinde de sizlere kısa sürede yardımcı olacağız. Listede bir çok araca ulaşmak mümkün. Ancak sizlere en uygun fiyat şartlarında bir araçtan bahsetmek istedik. Aracın temel özellikleri şu şekilde;

Aracın Özellikleri

 • 2006 Model
 • Bulunduğu Yer İskenderun T.İ.M.
 • Motor Hacmi 1988
 • 4 silindir
 • % 10 oranında hasar kaydı söz konusu
 • Aracın bulunduğu yer Aksaray O.S.B. Geçici depolama yeri
 • Satış bedeli 50 Bin Lira
 • Açık teklif usulü ihale
 • Azami teminat tutarı ise 5 bin lira

Gümrükten satılık araçların fotoğrafları ve teknik bilgileri ile video görüntülerine eihale.gov.tr adresi üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Bu aşamada gümrükten satılık Megane araç sayfasından da ulaşım sağlayabilirsiniz. Aracı alma düşüncesinde olan kişiler ayrıca ilan süresi ve son gün hariç olmak üzere aracı bulunduğu yerde inceleme ve görme hakkına da sahip. İhale sonrası ise araç size kalırsa burada 10 gün içinde aracı almakla yükümlüsünüz.

Ekspertiz Raporları Bulunuyor

Gümrükten satılık araçlar sizlerin zaman zaman incelemeniz gereken bir husus. Nitekim internet üzerinden yapacağınız incelemeler sizlere zaman ve kolaylık sağlıyor. Ayrıca aracın ekspertiz raporuna da buradan ulaşabiliyor olmanız araçtan çok anlamayan tüketiciler için bir kolaylık.

Araç dışında malzeme ve eşya satılıyor

Eihale yöntemi ile internetten satışa konu olan gümrük satışındaki araçlar için üyelik oluşturmanız gerekiyor. Sonrasında ise ihaleye katılım için sizlere SMS ve e-posta yoluyla gerekli bilgiler ulaştırılıyor. Ayrıca bu mecradan sadece araç alımı değil yine gümrük bünyesinde bulunan malzeme

Ekseema tiedotus

, eşya ve elektronik gibi ürünlerde alınabiliyor.

Hacizliarabalar.net adresi sadece bilgilendirme yapmaktadır. Bu anlamda satış açısından muhatabınız Gümrük Müdürlükleri ve resmi internet sitesidir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir