Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Emeklilere Promosyon Veren Bankalar

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar

admin admin -
184 0

Ücretli çalışanlar maaş aldıkları bankalardan belli bir promosyon almaktadır. Son yıllarda bazı bankalar talep üzerine bazı bankalar da emeklileri kendi bankalarından maaş almaları için emekliye promosyon vermeye başlamışlardır.

Bir çok banka bir süredir bu işlemi devam ettirmekte olup bankadan bankaya verilen promosyon miktarı da değişmektedir. Hangi banka emeklilere ne kadar promosyon veriyor bakalım.

Bankaların Emeklilere Promosyon İçin Şartı Var mı?

Bankaların emekli olan kişilere kendi bankalarına müşteri olarak almak için promosyon uygulamasını başlattığını yukarıda söyledik. Fakat bankalar bunun için belli bir takım şartlar getirmekte. Bu şartlar da bankadan bankaya değişirken genel olarak istenilen şart emekli kişinin alacağı promosyon karşılığında belli bir zaman dilimi için de emekli maaşını ilgili bankadan alacağına dair sözleşme imzalaması şeklindedir.

Hangi Banka Emekliye Ne Kadar Promosyon Veriyor

Ülkemizde çok fazla banka bulunmakta ve bu bankaların çoğu emeklileri kendi müşterisi yapmak için belli bir promosyon teklif etmekte. Emeklilere promosyon veren bankaların bir kısmının verdiği promosyon ve koşulları aşağıdaki gibidir.

Garanti Bankası emekli maaşını kendilerine taşıyan emeklilere indirimli faiz oranı kredi çekme imkanı ve 3 ayda bir ödeme seçeneği sunuyor. Vadeli hesap açtırmaları halinde de ekstra faiz veriyor.

Denizbank emeklilere şubede sıra beklemeden işlem yapma imkanı masrafsız havale ve eft gönderimi, bakiye sormayı ücretsiz, kiralık kasa kiralamak isterlerse dörtte bir indirim, düşük fazile kredi imkanı sunuyor.

Akbank işlem önceliği ile belli bir nakit ödeme yapıyor. Ingbank düşük faizle kredi imkanı sunuyor. İş Bankası emekli maaşını taşıyanlara 50 tl değerinde para puan veriyor. Denizbank ayrıcalıklı bonus kampanyası düzenliyor.

TEB bankası emekliler için emekliye hizmet programı oluşturmuş ve bu program kapsamında maaşını taşıyan emeklilere özel ayrıcalıklar sunmaktalar.

Fibabanka bankası da emeklilere 500 tl nakit promosyon, atm aracılığı ile tüm maaşı komisyonsuz çekim imkanı ve hesap işletim ücreti almıyor.

Bu bankaların dışında olan bankalar da emekli olanların maaşını taşımaları durumunda çeşitli promosyonlar vererek ya da özel indirimli fırsatlar sunarak emeklilerin yüzünü güldürüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir