Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Araçlar
  4. »
  5. Antalya Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar

Antalya Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar

admin admin -
391 0

Tüm şehirlerde olduğu gibi Antalya ilinde faaliyet gösteren Vergi Dairesi çeşitli nedenlerle haczedilen araçları dönem dönem ihale ile satışa çıkarmaktadır. Belirli bir toplumun merceği altında toplanan Antalya Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar istenildiğinde dijital ortamlarda da incelenebiliyor. Çok düşük tutarlarda araçları bulabileceğiniz satışlarda 1800 liradan başlayan fiyatlar sizleri araç almaya ikna edebilir.

Antalya Vergi Dairesinden satılığa çıkarılan araçlar sadece il içinde değil ilçelerde de bulunuyor olması farklı ilçelerden de alımı olanak kılıyor. Merkez ilçelerde dahil olmak üzere 19 ilçesi bulunan Antalya’da dönem dönem farklı model ve markalarda araçların satışlarına tanık oluyorsunuz. İhale ile yapılan satışlara katılım için Form-7 (İhaleye Katılım Formu) doldurulmalı ve aracın satışının yapılacağı mecraya gidilmelidir. Almak istediğiniz araçlar vekalet yoluyla da gerçekleştirilebiliyor.

Masrafı Var mı?

Yapılan ihale sonrası araca en yüksek rakamı veren katılımcı aracın yeni sahibi oluyor. Araç sahibi bu aşamadan sonra Tellaliye Harcı, KDV ve Damga vergisi ödemesi yapıyor. KDV oranları ise araçlar arasında farklılık gösteriyor. İhale üzerinde kalan kişi aracın bedelini 3 gün içerisinde ödemekle yükümlü.  Aksi takdirde satış gerçekleştirilmiyor.

Antalya Vergi Dairelerinden satılık hacizli araçları inceleyebilmeniz için ://www.ant-vdb.gov.tr/ilanlar/yonetim/tasit_ilan.php adresi ziyaret edilebilir. Burada ihaleye çıkarılacak araçlar hakkında ayrıntılı bilgi edinebiliyorsunuz.

İhale ile satılığa çıkarılan araçlar için belirlenen belli bir muhammen bedel bulunuyor. Bu bedelin altında satış gerçekleşmezken alıcı olmaması halinde araç ikinci bir ihaleye çıkarılıyor. Bu ihalede yine en yüksek rakam veren alırken , alıcı çıkmaması halinde satış iptal edilebiliyor.

Satılık Araçlardan Bazıları

2003 Albea 12 Bin Lira

1997 Polo 12 Bin Lira

2000 Focus 18 Bin 500 Lira

2004 Passat 20 Bin Lira

2008 Megane 19 Bin Lira

1992 For Man 3 Bin lira

2000 Mercedes 50 Bin Lira

2001 Şahin 5 Bin Lira

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir