Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Araçlar
  4. »
  5. Adana Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar

Adana Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar

admin admin -
188 0

Nasıl alındığı hakkında bir bilginiz olmasa dahi en azından kulaktan dolma bilgiler ile normal fiyatlarının çok daha altında araba alınabilen mecraların hacizli araç satışı gerçekleştiren yerler olduğunu duymuşsunuzdur. Bu anlamda çeşitli nedenlerde el konulan, haczedilen araba satışlarından birisi de Adana Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar olarak kamu oyuna duyuruluyor.

Hacizli Her Türlü Aracı Bulmak Mümkün

Milyonlara varan nüfusun getirdiği kalabalık trafik yoğunlunun içinde çeşitli nedenlerle el konulmuş ve trafik otoparklarında satılacağı günü bekleyen araçlar bulunuyor. Bu araçlar içerisinde her türlü otomobil bulabilirken aynı zamanda motorsikletinden kamyonuna kadar onlarcası yeni sahibini bekliyor diyebiliriz.  Bu araçlar süresi dolduktan sonra sahibi tarafından gerekli borçlar ödenmediği durumlarında ihale ile satışa çıkarılıyor ve mevcut borçlar bu araçların değerleri ile ödeniyor.

15 İlçeye sahip Adana ciddi nüfus dağılımı ile dikkat çekerken hacizli araç satışlarındaki sayılarla da dikkatleri çekiyor. İl Defterdarlığının internet sitesinde yayımlanan araç ilanlarında ayrıca aracın hangi ilçelerde olduğu da görünüyor. Her ilçede bulunan Malmüdürlükleri bünyesindeki vergi birimleri bu araçlar hakkında ayrıca bilgilendirme yapabilir.

Hacizli Araç İhale Tarihlerine Dikkat Edin

Farklı gün ve tarihlerde satışa çıkarılan araçlardan almak isteyen tüketiciler dolduracakları ihaleye katılım formu ile ihalenin yapılacağı yere önceden gitmeli. Burada ihaleye katılım olmayabilir ve hatta tek katılım sizin tarafınızdan da gerçekleşmiş olabilir. Bu durumda hiç fiyat verilmeyen araçlara muhammen bedel üzerinden alarak uygun fiyatlı araç sahibi olma imkanınız da olabilir.

Adana Vergi Dairesinden Hacizli Satılık araçlar içerisinde hasarlı araç alımı da yapabilirsiniz. Buradan alacağınız araçlar için Tellaliye Harcı ve vergi ödemesi gibi masraflarınız bulunuyor. Adana ve ilçelerinde bulunan vergi müdürlükleri ve iletişim bilgileri için http://www.adanavdb.gov.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir