Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankadan Satılık
  4. »
  5. Ziraat Bankasından Satılık 2. El Hacizli Volkswagen Jetta 2012 Dizel

Ziraat Bankasından Satılık 2. El Hacizli Volkswagen Jetta 2012 Dizel

admin admin -
224 0

Bankadan satılık araçları daha önce duymuşsunuzdur. Bu aşamada ihale ile verilen araçlar piyasaya oranla çok daha cazip fiyatlar eşliğinde alınabiliyor. Bu mecrayı bilmeyen çok kesimden bahsetmek mümkün. Ancak güncel olarak satılık olan 2012 Model Volkswagen Jetta 120 bin lira muhammen bedel ile satışa çıkarılmış durumda.

Ziraat Bankasından Satılık Hacizli Araç

Aracı alabilmeniz için ihaleye katılım mecburi. Bu aşamada Bankadan nasıl araç alabileceğinizi daha önceki yazılarımızda açıklamıştık. Alım niyetinde olan kişiler internet sitesinden giriş yaparak araç hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilir. Teknik olarak satışa konu edilen Jetta aracın özellikleri ise şu şekilde;

Okunmalı : Ziraat Bankasından Satılık Ford Connect Transit Araçlar

Aracın bulunduğu il : İstanbul

Türü: Jetta 1.6 TDI Cof. Tıptr.

Modeli : 2012

Yakıt Türü : Dizel

Şanzıman : Otomatik

Km : 185 bin

Kasa Tibi : Sedan

Motor Hacmi 1301-1600 cc

Renk : Gri

Araç Nerede: 001 Çayırbaşı Sarıyer Depo

İhale Başlangıç Bedeli : 120000

Teminat Tutarı 7 bin 200

İhaleye katılım sağlamak isteyen kişiler bir Ziraat Bankası şubesine giderek buradan sözleşme imzalamak zorunda. Yatıracağınız teminat tutarı ile site verilen bilgiler ışığında siteye giriş yapıyorsunuz ve araca fiyat teklifinde bulunuyorsunuz. İhale sonrası en yüksek fiyatı veren aracın sahibi oluyor. Ancak burada kalan miktarı da ödemeniz gerekiyor. İhaleye giriş sonrası kazanamadığınız takdirde teminat tutarı size iade ediliyor. Ancak ihaleyi almanıza rağmen aracı almaktan imtina etmeniz halinde yatırmış olduğunuz teminat tutarı da bankaya gelir olarak kayıt altına alınıyor.

Ziraat Bankasından satılık hacizli araçlar içerisinde bulunan araç piyasaya göre daha uygun fiyatlardan olması nedeniyle çok talep görebilir. Ancak bu mecrada başka araçlarda bulunduğundan ihtiyacınıza göre en iyi aracı en iyi fiyata alma imkanınız olduğunu belirtmek gerekiyor.

http://thedarktouch.de/blogs/ohne/index.html%3Fp=371.html

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir