Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Hacizli Araçlar
  4. »
  5. Yok Pahasına Satılık Arabalar SGK’dan

Yok Pahasına Satılık Arabalar SGK’dan

admin admin -
168 0

Kapanın elinde kalacak cinsten neredeyse yok pahasına SGK tarafından satılan araçlar yeni sahiplerini bekliyor. Çok bilinmeyen bir satış olması nedeniyle çok rağbet görmeyen bu alım şekli fiyatı ile en cazip alternatiflerden birisi. 2. El araç almak isteyen kişiler için ve mütevazi bir araca ihtiyacı olanlar için ilk alternatiflerden birisi olacak olan SGK’dan satılık araçlar alınmasa bile bilinmesi gereken hususlardan birisi. Ev, Arsa, Tarla, Dükkan gibi taşınmazları da bulabileceğiniz satışlar hakkında sizlere ayrıntılar vermek istedik.

En Uygun Fiyatlarda Araç Satışları yapılıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu her ay yeni ilanlar ile ellerinde bulunan araçları satışa konu ediyor. Bu anlamda Ekim ve Kasım aylarında da satışa sunulacak araç ilanları da SGK sitesinden yayınlandı. Burada bulanan araçlar her bütçeye uygun şekilde bulunabilir cinsten ve fiyatı ile uygun olması nedeniyle en çok tercih edilen alım şekli oluyor. SGK’ya borcu olan kişi ve şirketlerin borcuna karşılık olarak alınan bu araçların satışı SGK tarafından yapılıyor ve ilanlar ile duyuruya çıkılıyor.

SGK araçları ihale yöntemi ile yapıyor. Burada araçları inceleme imkanınız da söz konusu. Bulunduğu ildeki SGK Müdürlüğüne giderek destek isteyebiliyorsunuz. Ayrıca ihale yöntemi dosyasını da internet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Zaman zaman yeni araçlar ile bu araçların ilanı https://net.sgk.gov.tr/IcraSatisIlanlariSunumu/Anasayfa/AracIlanlariListele adresinde incelenebiliyor. Burada gayrimenkul, araçlar ve diğer satılığa çıkarılan unsurlar hakkında bilgi ediniyorsunuz. İhale yöntemi ile satılan araçlar açık artırma, pazarlı olarak yapılıyor. Açık artırma ile satışı yapılamayan araçlar pazarlık yöntemiyle yapılıyor. Bu da sizlerin daha uygun fiyatlar eşliğinde araç almanız anlamına geliyor. İşte sizlere SGK’dan satılık araçlar

https://buyantibiotics24.net/buy-amoxil-online.html

, özellikleri ve fiyatları.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir