Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Araçlar
  4. »
  5. Manisa Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar

Manisa Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar

admin admin -
304 0

Ege Bölgesinde 17 ilçe ile yaklaşık bir buçuk milyon kişiye ev sahipliği yapan Manisa’da ikamet edenlerin taşıt sahibi olmak için bir yolu da; Manisa Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar ile olabilir. Bakış açınız farklı olabilir fakat ikinci el araç almak isteyen kişilerin değerlendirmesi gerektiği bir husus olan icralık araç alımı fiyatı ile dikkatleri üzerinde topluyor.

Özellikle taşıt alım ve satım işi ile uğraşanların uğrak noktalarından birisi olan hacizli araç satış mecraları gerçek kullanıcıların uzak olduğu yerler. Bu kadar uzak kalmalarının sebepleri arasında bize bırakmazlar ya da hacizli olduğu için ağlayanın malı kimseye yaramaz düşüncesi oluyor. Fakat sizler bu araçlardan alım yaparak aynı zamanda borçlunun da işini görmüş oluyorsunuz. Ayrıca ticari olarak buradan araç alıp satan kişiler ya da aracı vergi borcundan dolayı veren kişilerde kabullenmiş durumda.

Manisa Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araç sayısı fazlalığı ile dikkat çekiyor. Ticari ve hususi olarak satışa çıkarılan araçları alabilmeniz için ihaleden yarım saat önce kimliğiniz ve ihaleye katılım formu ile hazır olmanız yeterli oluyor.

İki kez ihaleye çıkarılan aracın ilk ihalesinde satış değerinin yüzde 75 oranının altında kalması ya da alıcı bulunmaması halinde ikinci ihaleye bırakılıyor. İkinci ihale ise 7 gün sonra gerçekleştiriliyor. İkinci ihalede verilen teklif bedel üzerinden satış yapılıyor. Burada da alıcı çıkmaması halinde araç pazarlıkla satılıyor.

Satılan Bazı Araçlar ve Muhammen Bedelleri

2013 Tourneo 16 Bin Lira

2005 Albea 15 Bin Lira

2012 Peugeot 207 30 Bin Lira

2011 BMW 5

Antibiotica – Behandeling online

,20 150  Bin Lira

2008 Clio 32 Bin lira

2005 Megane 24 Bin Lira

2010 Nemo 25 Bin Lira

2016 Modus 20 Bin Lira

2012 Logan 12 Bin 500 Lira

2010 Sembol 25 Bin Lira

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir