Hacizli Araç Satışları

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Araçlar
 4. »
 5. Kocaeli Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar

Kocaeli Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar

admin admin -
327 4

Ülkemizin illerdeki vergi merkezleri haline gelen Vergi Müdürlükleri vergi borcu ve kesilen idari yaptırımlar neticesinde ödemesini yapmayan gerçek ve tüzel kişiliklerin mal varlıklarını satışa çıkararak amme alacaklarını tahsil etmeye çalışmaktadır. Bu anlamda alı konulan araçlarda bu amme alacaklarının satışına konu olabiliyor. Vergi Borcu ve tahsili için satışa konu taşıtlar,  Kocaeli Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar olarak ilginizi çekebilir.

12 İlçeye ev sahipliği yapmakta olan Kocaeli nüfus sayısı olarak 11. sırada yer alırken önemli taşıt sayısına da ulaşmış durumda. Özellikle ticari kurumsal firmaların vergi borçlarından kaynaklanan alacaklar , iflas gibi durumlarda mevcut taşıtları vergi dairelerinden farklı dönemlerde satışa çıkarılıyor. Bu satış sonrası devletin alacağı tahsil edilmiş oluyor.

2 Bin 500 Liraya Panelvan

Önemli bir sanayi ve liman merkezi haline gelen Kocaeli ticari firmaların ve şirketlerin çokluğu nedeniyle önemli bir yer edinirken vergi ödemesi gereken şirketlerin borçlarında da artışlar gözlemlenebiliyor. Dönemsel olarak listelenen araç satışlarına ait araç listeleri http://www.kvdb.gov.tr/hacizli-arac-ve-gayrimenkul-satislari adresinden kamuoyuna ilan ediliyor. Son dönemde yapılan ilan da pazarlık usulü satışa sunulan Renault 19 bulunurken 2000 model panelvan ise 2 bin 500 lira muhammen bedelle satışa çıkarılmış.

Sizlerin işine ne kadar yarar bilmiyorum fakat uygun fiyatlı araç alabileceğiniz bir mecra Kocaeli Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar olarak değerlendirilebilir. Bir panelvana ihtiyacı olan birisi 2000 model olarak biraz eski olsa da

, belirtilen şartlarda masraflar hariç 2 bin 500 lira karşılığı sahip olunabilecek bir husus.

 

İlgili Yazılar

4 Yorum

 1. fuat yıldız - -

  arac almak ıstıyorum

 2. Temel - -

  Araç ihaleleri olduğunda haber almak istiyorum

 3. Temel - -

  araç ihale satışlarından haberdar olmak istiyorum

 4. admin - -

  Fuat bey hacizliarabalar.net adresi olarak bizler sadece bilgilendirme yapıyoruz. Araç satışı yapmıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir