Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. ING Bank Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor

ING Bank Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor

admin admin -
119 0

Emeklilere sağlanan promosyon ödemesi sayesinde, bütün bankalar emeklileri kendi şubelerine çekebilmek için bir çok avantajlı fırsat sunmaktadır. Maaşa göre belirlenen promosyon ödemesi yanı sıra, bankalarda emeklilere sundukları farklı avantajlar sayesinde promosyon miktarını daha da artırabilmektedir.

İNG Bankın Sunduğu Emekli Promosyon Ödemesi Detayları

İNG Bank emekli maaşını kendisinden almayı tercih eden yeni emeklilere, alacakları promosyon ödemesi yanı sıra farklı fırsatlar da sunmaktadır. Yeni emekli olmuş kişiler maaşlarını İNG Bank’ tan almaya başlamaları durumunda, 600 liraya varan promosyon imkânına sahip olabilmektedir.

Bu promosyon ödemesini alabilmek için emekli maaşını İNG Bank’ tan alıyor olmak gerekmektedir. Ayrıca bireysel faturalara otomatik ödeme talimatı verilmesi de gerekli olan şartlar arasında yer almaktadır. Maaşını ING’ ye taşıyan ve taahhüt veren maaş müşterileri ise 1000 liraya kadar olan maaşları için 300 TL, 2000 liraya kadar olan maaşları için 375 tl, 2000 lira üstünde emekli maaşı olanlarsa 450 TL promosyon ödemesi alabilmektedir.

İNG Bank Promosyon Hizmetinden Faydalanmak İçin Yapılması Gerekenler

İNG Bank tarafından, yeni emeklilere otomatik fatura ödeme talimatına bağlı olarak sağlanan promosyon avantajı, 12 Ağustos 2017′ den itibaren maaşını İNG’ den alan yeni emeklileri kapsamaktadır. Ayrıca ilave promosyon ödemesi de, otomatik fatura ödeme talimatının verilmesi ve talimat verilen faturaların hesaptan ödenmesinden sonra gerçekleşmektedir. Otomatik ödeme talimatı verilen 1 adet fatura için 50 TL, 2 adet fatura talimatı içinse 150 tl ek ödeme imkanı sağlanmaktadır. Daha önceden emekli olmuş ve maaşını İNG’ ye taşımak isteyen emekliler ise banka şubelerine giderek yada e devlet üzerinden gerekli işlemleri yaparak ING Bank promosyon ödemesinden faydalanabilmektedir.

İNG Bank Promosyon Ödemesi Avantajları

İNG Bank yeni emekliler için sunduğu, fatura talimatına ek ödenen promosyon özelliği sayesinde

Comprar zithromax 100mg Sin Receta

, standart promosyon ödeme miktarını artırarak emeklilerin bütçesine daha fazla hizmet sağlamaktadır. Ayrıcalıklı promosyon ödemesi yanı sıra ING Bank, emeklilere kolay kredi tahsis etmekte, ülke genelindeki tüm atm.lerden ücretsiz para çekme imkanı sağlamakta ve bunun gibi birçok da ayrıcalık sunmaktadır.

Bankalar emekli maaşlarını kendi bankalarından verebilmek için çeşitli kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyaları düzenleyen bankalardan bir tanesi de İng Bank.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir