Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İcradan Satılık
  4. »
  5. İcradan Satılık Hacizli Erkunt 4*4 Traktör

İcradan Satılık Hacizli Erkunt 4*4 Traktör

admin admin -
182 0

Erkunt Marka 2014 model Nimet 70 Lüks tipli kabinli icradan satılık traktör satış ilanı ilan.gov.tr adresinde yayınlandı. Çalışma saati 5395 olarak ilan edilen traktörün takdir edilen fiyatı 120 bin lira. Satış yeri ise Yeşilhisar İcra dairesi.

Fiyat olarak piyasasına oranla çok daha cazip fiyatlar ile satılan icradan satılık traktörler araştırma konusu olmaya devam ediyor. Zaman zaman bu anlamda farklı ilanlara ulaşmak mümkün. 1423662 numaralı ilan ile ilan.gov.tr adresinde yayınlanan ilan şu şekilde;

Traktörün Özellikleri

38 F 0209 plakalı, 2014 model Erkunt marka 4*4 kırmızı renk. Nimet 70 Lüks tipli. Traktörün ruhsatı, kontak anahtarı, plakası yok ve çizikleri var. Lastikler bitik ve çalışır durumda. Çalışma saati ise 5.395, 39. Traktörü görmek isteyenler Güven Oto Kurtarma Oto Parkı, Yavuz Selim Mahallesi, Bölge Trafik arkası, Yeşilhisar Kayseri adresinde yetkililerin izni dahilinde inceleyebiliyor. (Sayfamızdaki fotoğraf görsel amaçlıdır, traktörün kendisi değildir)

Yapılan ilanın ayrıntılı sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Traktör ihale yöntemi ile satışa çıkarılıyor. Bu manada ilk ihale tarihi 7 Ekim 2021 ikincisi ise 4 Kasım 2021 tarihinde saat 14:00 te yapılacak. Traktör muhammen bedeli 120 bin lira olarak belirlenmiş. İhaleye katılımlar ise esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden teminat yatırılarak yapılıyor.

İcra İhaleleri nasıl öğrenilir

kamagra Prix: Achat en Ligne Sans Ordonnance

, Takip edilir sorusunun cevabını sizlerle daha önce paylaşmıştık. Bu anlamda bir çok mecrada hacizli ve icralık traktör bulmanız mümkün. Yatırdığınız teminat ile ihaleye katılım söz konusu ve ihaleyi kazanamadığınız takdirde bu yatırmış olduğunuz para da size iade ediliyor. En çok merak edilen konu da bu teminat durumu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir