Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İcradan Satılık
  4. »
  5. İcradan Satılık 2007 Model Ford Cargo Kamyon 143 Bin Lira Bedelle

İcradan Satılık 2007 Model Ford Cargo Kamyon 143 Bin Lira Bedelle

admin admin -
211 0

İcradan satılık araçlar arasında kamyonlarda bulunuyor. Bu anlamda yeni ihale ilanına düşen Ford Cargo kamyon ihtiyacı olanlar için 143 bin Lira bedel ile satışa sunuluyor. İşte aracın özellikleri ve ihale bilgileri.

İcradan hacizli araç satışları fiyatları ile uygun olma güncelliğini koruyor. Farklı türlerden araçları buradan bulmak ve almak mümkün. Fakat öncelik burada ihaleye katılım sağlamak ve en yüksek rakamı vermek. Bu aşamada ihaleye giren kişilerin de azlığı nedeniyle alım kolay olabiliyor. Hatta bazen ihaleye katılım olmadığını da belirtmek gerekiyor.

Kamyonun Özellikleri

İcradan satış kamyon 2007 model. Ford Cargo modeli. 2524 6*2 ABS

Buy Generic stromectol Online

, ASR Cargo tipli. Dizel ve manuel vitesli. Rengi beyaz. Anahtarı ve motor kısmında, yürüründe bir eksik gözlemlenmemiş. Araç otoparka yürür şekilde geldiği belirtiliyor. Şaft, dingil, radyatör, şanzıman gibi parçalarında eksik bulunmuyor. Aracın aküsü şarj olmadığı için çalışması ve diğer parçaları kontrol edilememiş. Damperi çalıştırılamamış. İç kısmında  deformasyonlar mevcut. Araçta dijital takograf olduğu, lastiklerinin kötü  durumda olduğu belirtilmiş. Araç kupasında eksiklik yok. TRAMER kayıtlarında iki kazası bulunuyor. 6177 TL çarpışma kaydı varken kazanın birisinden çarpma değeri girilmemiş.

İhale Bilgileri

Aracın ilk ihale tarihi 18 Ocak saat 11:00 de. İkinci ihale tarihi ise 15 Şubat günü Özen Yediemin Otoparkı Aşık Seyrani Mah. Çevreyolu Caddesi, No.24-a Develi Kayseri adresinde ihalesi gerçekleştirilecek. Araç satışı Develi İcra Müdürlüğünden yapılıyor ve araştırmak isteyenler için ilan numarası ILN01516353.

İcradan satılık hacizli 2007 model Ford Cargo Kamyon ihale için muhammen bedeli olarak 143 bin liradan satışa çıkarılmış. Resimdeki araç görsel amaçlı kullanılmış olup araç satışlarında muhatabınız icra müdürlükleridir. Hacizlirabalar.net sadece bilgilendirme yapmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir