Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Hacizli Araçlar
  4. »
  5. İcra İhaleleri Nasıl Öğrenilir Takip Edilir?

İcra İhaleleri Nasıl Öğrenilir Takip Edilir?

admin admin -
260 0

Fiyatı ile çok cazip durumda olan icralık araç satışları herkesin merak duyduğu bir konu. Bu alıma sıcak bakılmasa bile kişi en azından merak ederek inceleme yapmak istiyor. Bu aşamada sorumuz ise icra ihaleleri nasıl öğrenilir? İcra ihalesini nasıl takip ederim? Hacizli İcralık Araç Satışları internette var mı gibi sorular oluyor.

İcra İhalesi Nasıl Takip Edilir?

Türkiye’de en çok satılan araç icra müdürlükleri aracılığıyla e-ihale yöntemiyle yapılmaktadır. Burada e devlet şifreniz ile giriş yaparak hangi ilde, ne zaman, ne tür araç ihalesi olduğunun ayrıntısını inceleyebiliyorsunuz. Zira burada almak istediğiniz marka ve model araçlar hakkında filtreleme yapmakta mümkün. Bu nedenle icra ihaleleri takip için en doğru yol e-ihale sayfası üzerinden yapılmaktadır.

İcralık Araç Satışları Nerelerde Yapılıyor?

Güncel olarak merak ettiğiniz hususlardan bir tanesi olan icra ihaleleri genel olarak araç satışlarına konu ediliyor. Zira gayrimenkul

http://werbungmarketing.de/_images/ohne/index.html%3Fp=171.html

, taşınır mallar için de icra satışı yapılıyor olsa da genel manada kişiler araçlar hakkında araştırma yapıyorlar. Türkiye’de icralık olarak araç satışları farklı mecralar üzerinden gerçekleştirilirken en çok satış yapılan yer ise İcra Müdürlükleri aracılığıyla olanıdır. Burada sizlerin de icralık araçları takip edip alabileceğiniz mecralar şu şekilde sıralanabilir;

Farklı alternatifiniz olmasına karşın satılık araçların alım yolu ve protokolü farklılık gözetiyor. Nitekim bu alımlar için önünüzde bulunan yollar hakkında sizlere ayrıntılı bilgiler vermiştik.

Gümrükten kelepir araç satışı ise Ticaret Bakanlığına bağlı olarak gümrük kapılarında alı konulan araçların ihale yöntemi ile satışıdır. Burada da çok uygun fiyatlar ile karşılaşmanız mümkün. Ancak bu aşamada alım için şartlar ve diğer hususlar hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak gerekiyor.

İnternetteki İcralık Araç İlanları

İcralık araç satışlarında farklı internet siteleri de üyelik ve dolayısıyla ücretli olarak sizlere takip etmenize olanak sağlıyor. Ancak buralardan alım yapmanız mümkün değil. Bu nedenle konusunu haiz olarak satış yapılan kurum veya kurumlar üzerinden ihaleye katılarak yada pazarlık söz konusu ederek araç almak çok daha doğru adım olacaktır.

İcralık araç satışlarında ihaleler dijital ortamlara yönlendirilmiş olsa da; teknik olarak fiziken de ihaleye katılım söz konusu olabiliyor. Örneğin uyap üzerinden e-ihale ile ihaleye girmeniz sonrasında fiziki olarak ihaleye katılım yapılıyor. Bu aşamada siz internetten en yüksek teklifi vermiş olsanız dahi son aşama fiziken yapılan ihaleye katılan birisi daha yüksek fiyat vererek aracı satın alabilir.

buy generic levitra

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir