Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İcradan Satılık
  4. »
  5. İcra Dairesinden Satılık 2016 Model New Holland Mavi Traktör 120 Bin Muhammen Bedelle Satışta

İcra Dairesinden Satılık 2016 Model New Holland Mavi Traktör 120 Bin Muhammen Bedelle Satışta

admin admin -
192 0

Traktör arayışındaki çiftçiler için bir alternatif yol da icradan satılık traktörler.  Zaman zaman ilan.gov.tr adresinde de bu traktörlere ait ilanlar yapılıyor. Alım yolu ise e-devlet şifreniz ile giriş yaparak e-satis sitesinden ihaleye girmek. Burada ihaleye giren olmadığı zamanlarda ilk teklifi veren kişiler de doğal olarak satışa konu malın sahibi oluyor. Manisa 2. İcra Dairesinden satılık New Holland Traktör ve özellikleri makalemiz içinde bulunuyor.

Traktörün Özellikleri

Manisa 2. İcra Dairesi satışa konu olan traktör ile ilgili olarak ilana çıktı. Traktörün ilk ihale tarihi 16 Kasım saat 10:30 da ikincisi ise 16 Aralık 2021 günü saat 10:30 da yapılacak. İhalenin yapılacağı adres Şahan Yeddi Emin Deposu

, Hafızlar Küme Evleri, No.46 Yunusemre Manisa adresinde. 2016 model AF tipi New Holland TT55J mavi renkli traktör dize ve manuel vitesli. 1529 saat çalışması mevcut. Kontak anahtarı olmasına rağmen ruhsatı yok. Plakaları sökülmüş, muhtelif çizikleri bulunuyor.Sol arka çamurluğu kırık, koltuk döşemesi yıpranmış, ön sol lastiği patlak, traktör çalışır durumda. Borç nedeni ile satışta.

Manisa 2. İcra Dairesi  2021-78 talimat dosya numarası ile satışa çıkardığı icralık traktörü alabilmeniz için e-satıs  sitesinden ihaleye de katılabiliyorsunuz. Burada muhammen bedel üzerinden teminat yatırmanız ve e-devlet ile giriş sonrası dijital ortamlardan ihaleye teklif vermeniz yeterli oluyor. İhale süreci sonrası en yüksek rakamı veren kişiye traktör veriliyor. İlk ihalede teklif verilmemesi halinde ikinci ihaleye çıkılıyor.

Traktör Görülebilir mi?

İcradan satılık hacizli traktör için ayrıntılı bilgi Manisa ikinci icra müdürlüğünden alınabilir. Traktör de Şahan Yeddi Emin deposunda bulunuyor. Dileyen kişiler ilgili birimden izin alarak buradan da ihale öncesi görebiliyor. Fiziken ihaleye girecek olan kişiler teminatı yatırdıktan sonra buraya giderek görebilirler ve sonrasında da ihaleye katılım sağlayabilirler.

Türkiye’de yüzlerce icra dairesi bulunuyor. Son yıllarda özellikle pandemi sürecinden sonra borcunu ödeyemeyen vatandaşların traktörleri de buradan satışa konu edilerek söz konusu borcun tahsili yoluna gidiliyor. Bu tipte satışlar sonrası doğal olarak alıcılarda daha uygun fiyatlara traktör sahibi oluyor. Piyasa değerinin neredeyse % 30 oranında daha az fiyatlı traktörler icra dairelerinden satışa konu ediliyor. Ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir