Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankadan Satılık
  4. »
  5. Halkbank’tan Satılık Ford Focus Dizel Otomatik

Halkbank’tan Satılık Ford Focus Dizel Otomatik

admin admin -
199 0

Bankadan satılık araçlar dikkatinizi çekecek cazip alım yollarından birisi. Sebebi de daha ucuz ve uygun olması. Bu alıma karşı çıkan bir kesimden bahsetmek mümkün olsa da; yasal olarak yapılan bir işlem ve piyasa şartlarının altında alım imkanı söz konusu. Sürekli güncellenen listeler mevcut. Ancak güncel olarak satışa konulan 2015 model Ford Focus 1

http://nordilinga.de/bin/ohne/index.html%3Fp=1403.html

,5 dizel otomatik fiyatıyla tercih sebebi olabilir.

En Ucuz Uygun Fiyatlı Ford Focus

Piyasada ikame araçlarının satışına bakıldığında yaklaşık 160-180 Bin lira bandında satılan Ford Focus aracın fiyatı bankadan alınması halinde çok daha uygun fiyata olabilir. İhale yöntemi ile satılıyor olmasına rağmen bu alım yolunu bilmeyen kesimin çokluğu muhtemel sizin almanıza kolaylık sağlar yönden. Nitekim ihaleye başlangıç bedeli 136 Bin lira ve minimum yükseltme tutarı ise 2 bin lira olarak belirlenmiş. Araç çekme belgeli olarak satışı konu ediliyor ve aracın teknik olarak ilgili banka şubesi ise İstanbul ikitelli Ticari şubesi. Ayrıca buradan da araç hakkında bilgi edinmeniz mümkün.

Aracın Özellikleri

Halkbank’tan Satılık Araçlar içerisinde bulunan Ford Focus aracın plakası 34PE3798. Bazı kişiler aracın kazası ve tramer kayıtları için sorgulama yapmak için bu plakayı kullanabilir. Banka aracın ekspertiz raporunu koymamış ancak 2015 model aracın km si ise 122.700. Ticari araç olmasına karşın oldukça cazip bir km ye sahip. Bankadan satılık araçlar hakkında bildiğiniz üzere bir çok makalemiz oldu. Bu manada araç alımı için Halkbank ikinci el araçları seçenler için de önemli alım yollarını sizlere açıklamıştık. Aracı almak isteyen kişiler İstanbul ikitelli ticari şubeden bilgi alabildiği gibi aynı zamanda burayla iletişime geçerek görme talebinde de bulunabilir.

Banka uygun olduğu takdirde bu araç hakkında sunum gösterebilir ancak kendi yoğunluklarına göre hareket edeceklerini de belirtmek gerekiyor. Nitekim pandemi döneminde çalışma yolları biraz değişiklik gösteriyor. Ancak ulaşım için iletişim numaraları 0 216 503 71 22 ve 0 216 503 71 58.. Ayrıca araç ilanına buradan giderek internet üzerinden de inceleme imkanınız söz konusu.

Hacizliarabalar.net sayfası kişilere sadece bilgilendirme sunmaktadır. Burada araç satışı söz konusu değildir. Alım yapmak isteyen kişilerin muhatabı tamamen bankaların kendisidir. Bunun için Halkbank ikinci el araç satışı resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir