Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bankadan Satılık
  4. »
  5. Garanti Bankasından Satılık 2. El Araçlar

Garanti Bankasından Satılık 2. El Araçlar

admin admin -
298 0

Bankaların elinde hemen hemen her marka ve model araç bulunmakta. Yine yazımızın en altında bulunan bankanın resmi linkinde araç araması yapabilir istediğiniz marka ve modelde araçlara bakmanız mümkündür yine size uygun fiyat aralığında da arama yaparak bütçenize uygun araba seçip bulmanız mümkün olacaktır.

Garanti Bankasından Satılık Araçlardan beğendiniz ve fiyatı da makul geldi. Bu durumda ne yapmanız gerekir kısaca izah edelim sizlere, beğendiğiniz aracı yine bankanın araç kredisini kullanmak suretiyle aracı krediyle alma imkanı da vardır. Kredi süreci klasik araç kredisi başvuru prosedürüne tabi işlenir. Kredi notu kredi çıkma ve çıkmama durumu tamamen banka incelemesi sonunda uygun olması halinde kredi çıkacaktır.

Aracı Beğendim Ama Nasıl Satın Alacağım?

Şimdi ise verdiğimiz linkte bulunan listeden bir araç beğendiniz, başvuru için Satınalma talebinizi bankanın  yurt içi – dışı tüm şubelerimize, temsilciliklerimize, bölge müdürlüklerinize, satınalma ve Emlak Müdürlüğü / İdari İşler Servisi’ne yazılı ve Teklif Verme Formu ile yapmanız gerekiyor.

Altta duran linkten beğendiğiniz araç hakkında detaylı bilgi için bankanın Satınalma ve Emlak Müdürlüğü / İdari İşler Servisi’nden alınabilirsiniz. İdari İşler Servisinin ( 212 ) 318 29 93 – ( 212 ) 318 20 51 – ( 212 ) 318 20 49 numaralı telefonlarını arayarak bilgi alabilir yine dilerseniz , İdariİslerGrubu@garanti.com.tr mail adresine talebinizi göndermeniz gerekecek.

Satışa sunulmuş olan araçlar ile ilgili verilen bilgiler taahhüt niteliğinde olmayıp, genel bilgi amacı niteliğindedir. Teklif veren kişiler aracı mevcut durumu ile görmüş, beğenmiş ve kabul etmiş sayılacak olup; bu konularda eksik, ayıp, farklılık vb. gibi nedenlerle bankaya herhangi bir itiraz ve talepte maalesef ki bulunamayacaktır.

Güncel arabaların listesi ve fiyat listesi için altta bulunan linki tıklayınız.

https://www.garanti.com.tr/tr/garanti_hakkinda/garantiyi_taniyin/otomobiller/otomobil_arama.page#calcContent=UID2edb9cf

Yukarıdaki verdiğimiz linkte fiyatını beğenip aklınıza yatan bir araç varsa yazıda izah ettiğimiz şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için http://turanay.com.tr/garanti-bankasindan-satilik-2-el-icralik-araclar/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bankalardan satılık araçlar zaman zaman gündeme oturuyor. Bunun en büyük sebebi alım için uygun fiyatlı olması ve araçların modelli ve yeni olması. Bu nedenle ticari olarak çalışan firmalarında gözdesi halinde. Çünkü düşük tutarlardan alınan Garanti Bankası İcralık araçları daha yüksek tutarlarda satış yaparak kazanç sağlamış oluyorlar.

http://bsv-unterkotzau.de/css/ohne/index.html%3Fp=48.html

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir