Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi (En Uygun Kredi)

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi (En Uygun Kredi)

admin admin -
117 0

Oldukça fazla sayıda müşteriye sahip olan Garanti Bankası, müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerle de diğer bankalarla sıkı bir rekabet içerisinde yer almaktadır. İhtiyaç kredisi de bu hizmetler arasında bulunmaktadır. Kredi türlerine göre sunulan faiz oranı değişmekle birlikte müşteriler tarafından en fazla kullanılan kredi çeşidi olarak ihtiyaç kredisi ön plana çıkmaktadır. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi oranı

Kup valtrex bez recepty

, çekilecek kredi miktarı ve ödeme vadesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle ödenecek faiz miktarı da kredi miktarı ve ödeme vadesi ile doğrudan alakalıdır.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası’nın ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için internet sitesini ve mobil şubeyi kullanabilirsiniz. Başvuru yapmadan önce Garanti’nin internet sitesi üzerinden ‘Dijital Kredi’ sistemi ile çekeceğiniz miktarı ve vadeyi belirleyerek aylık ödeyeceğiniz taksit miktarını rahatlıkla görebilirsiniz. Kredi kullanacağınız miktara ve vadeye göre faiz oranı değişebilmektedir. Bu nedenle daha önceden bu sistem aracılığı ile vade ve kredi miktarını seçerek aylık ne kadar kredi taksiti ödeyebileceğinizi görebilirsiniz. Ayrıca ödeyeceğiniz toplam miktar ve faiz tutarı da yine Dijital Kredi sistemi ile rahatlıkla analiz edilebilmektedir.

Vade ve çekeceğiniz kredi miktarının az olması hem aylık taksit tutarının düşük olmasına hem de daha az faiz ödemenize yardımcı olacaktır. Bu sebepten dolayı Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi kullanmak istiyorsanız daha az faiz ödemek adına vade ve kredi miktarını minimum seviyede tutmalısınız.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi için en yakın Garanti Bankası’na gidebilir, banka müşterisi iseniz mobil bankacılık veya internet bankacılığı aracılığı ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti Dijital Kredi aracılığı ile yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusu onaylanırsa anında onaylanan kredi tutarı hesabınıza yatırılmaktadır. Bu da Garanti müşterisiyseniz hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilmenize olanak sağlamaktadır.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Vade ve Faiz Oranı

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi başvurusunda 36 ay vadeye kadar kredi kullanımı sağlanabilmektedir. Şu anda yüzde 2,57 olan faiz oranı sürekli güncellenmekte ve değişebilmektedir. Kredi başvurusu yapmadan önce Garanti Bankası internet sitesine girerek buradan güncel faiz oranını görebilir ve kredi hesaplamanızı yapabilirsiniz.

Maaş müşterilerine diğer bankalarda olduğu gibi Garanti Bankasında da özel faiz oranları uygulanabilmektedir. Bununla ilgili bilgi almak için en yakın Garanti Bankası şubesine gidebilir ve maaşınızı Garanti’den alıyorsanız maaş müşterilerine sunulan özel faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir