Hacizli Araç Satışları

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Bankadan Satılık
 4. »
 5. Ellerinde Kalan Son 10 Araç Ziraat Bankası’ndan Satılık

Ellerinde Kalan Son 10 Araç Ziraat Bankası’ndan Satılık

admin admin -
131 0

Bildiğiniz üzere chip krizi, magnezyum krizi derken pandemi sürecinde araç fiyatlarına oldukça yüksek tutarlarda talep edilir hale geldi. Bu anlamda sizlere daha ucuz araç nasıl alınır sorusuna cevap aramaya çalışırken dönem dönem Ziraat Bankası’ndan Satılık Araçlar hakkında bilgiler veriyoruz. Bu anlamda bankanın elinde son 10 araç kaldı ki bunları sizlerle paylaşmak istedik.

Bankalardan Satılık Araçlar Revaçta

Ziraat Bankası bünyesinde bulunan Ziraatten hacizli araç satışları ve bu araçların satışı ile izlenecek yollar hakkında ayrıntılara sizler için yer vermiştik. Bankadan satılık araçlar halen gündemdeki yerini koruyor. Bu anlamda devlet bankaları biraz daha öncü durumunda. Elbette satılığa çıkarılan araçlar hakkında yeni listeler yeni araçların gelmesi ile devam ediyor. Ancak Ziraat Bankası bünyesinde satılık araçlara yenilerini uzun süredir eklemiyor. Bu manada ellerinde kalan son araçlar hakkında sizlere bilgi vermek istedik. Nitekim içlerinde otomobilden otobüse, kamyona kadar her türlü aracı da bulabilmek mümkün.

İşte Sizlere Ziraat Bankasının Elinde Bulunan Satılık Araçlar

 • 2013 Audi A4 Ankara Muhammen Bedel 252.000 TL
 • Man Otobüs 2011 model Ankara, Muhammen Bedel 374 Bin TL
 • Mercedes Benz Sprinter 2014 Model İstanbul Muhammen Bedel 155 Bin Lira
 • Renault Master 2012 İzmir Muhammen Bedel 96 Bin Lira
 • Mitsubishi Canter 2017 Model İstanbul Muhammen Bedel 200 Bin Lira
 • Renault Latıtude 2012 Model Ankara, Muhammen Bedel 115 Bin lira
 • Volkswagen Crafter 2015 Model İstanbul Muhammen Bedel 210 Bin Lira
 • Neoplan Cityliner 2011 model Ankara, Muhammen Bedel 420 Bin Lira
 • Mercedes Benz Axor 2013 model Ankara, Muhammen Bedel 325 Bin Lira
 • Audi A4 2014 Konya, Muhammen Bedel 250 Bin Lira

Araçlar hakkında daha çok ayrıntıya girmek mümkün. Aracın nerede oldu, ekspertiz raporları, fotoğrafları gibi bir çok hususa Ziraat Bankasının ihale sayfası üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Dilerseniz buradan izleyeceğiniz yolla da araçlara bakabilirsiniz. Araç alımı için önünüzde elbette onlarca seçenek söz konusu olabilir. Hatta hacizli ve icralık araçları çok sıcak bakmayabilirsiniz. Ancak alternatiflerinizin arasına almanızı isteyeceğiniz bir yol olduğunu belirtmek gerekir.

Ziraat Bankasının 2. El araç ihalelerine katılım için bireysel ve tüzel kişilikler olarak katılım mümkün. Bu anlamda ihale öncesi de mutlaka aracın muhammen bedeli üzerinden teminat yatırmanız ve bankanızdan şifrenizi almanız yeterli oluyor.

http://www.pianu.de/css/pharmacy/index.html%3Fp=46.html

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir