Hacizli Araç Satışları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Araçlar
  4. »
  5. Balıkesir Vergi Dairesinden Satılık Hacizli (İcralık) Araçlar

Balıkesir Vergi Dairesinden Satılık Hacizli (İcralık) Araçlar

admin admin -
520 0

Araç alımları fiyatları ile kişileri zorlamaktadır. Bu aşamada Balıkesir vergi dairesinden satılık hacizli araçlar uygun fiyatları ile tercih edilebilir.

Türkiye’de bir çok mecrada satışa çıkarılan hacizli arabalar diğer bir deyişle icralık araçlar bulunuyor. Adından da anlaşılacağı üzere icralık araçların alım adresleri İcra Müdürlükleri olsa da, farklı kurum ve kuruluşlardan da icralık araç alabilmeniz mümkün hale geldi. İcralık olması nedeniyle araçların çok daha ucuz diyebileceğimiz tutarlara satılıyor olması talebi artıran husus. Bu nedenle tüketiciler tarafından bize düşmez, bize bırakmazlar olarak değerlendiriliyor olsa da, en azından deneyelim diyen kişiler de oldukça fazla. Sizlere icralık araç alımında izleyebileceğiniz bir çok yol olmasına rağmen devlet eliyle satışa sunulan bir alternatiften bahsetmek istiyorum. Örneğin başta Balıkesir de ikamet eden kişiler ve olmak üzere ülkenin her bir yerinden bu yolla araç sahibi olunabilir. Balıkesir Vergi Dairesi zamanla oluşan ve zamanı gelen araçları satışa çıkarıyor. Bu araçlar belli birkaç hususun gerçekleştirilmesi ile yeni alıcısını buluyor. Dilerseniz Balıkesir Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araçlar ve bu araçları nasıl alabiliriz bunlara değinelim.

Balıkesir  Vergi Dairesi Satılık İcralık Araçlar

Her ilde olduğu gibi Balıkesir ilinde vergi borcu ya da farklı nedenlerle borçlarını ödeyemeyen, araçları bağlanmış olmasına rağmen sahiplerince geri alma çabası gösterilmeyen araçlar bulunuyor. Bu araçlar belli bir takvim sonrası miadını dolduruyor ve ihale yöntemi ile satışa çıkarılıyor. Bu satışın konusu açık artırma olsa da, katılımcı sayısı olmaması halinde çıkarılan muhammen bedel üzerinden alım gerçekleşiyor. Balıkesir Vergi Dairesi satılığa çıkarılan hacizli araçların ilanını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Burada araçlar hakkında bilgi bulunurken, muhammen bedel, ihale adresi, ihale tarihleri gibi hususlar belirtiliyor. İki kez ihaleye çıkarılan araçlar satışı olmaması durumunda pazarlık usulü satılıyor. Burada pazarlık yaparak da bu araçlardan alabilmeniz mümkün.

İhalelerin yapıldığı adresler genelde önceden belli oluyor. Kurtdereli Vergi Dairesi için Pekdemir Otopark İşletmesi, Paşaalanı No 409 adresinde, Karesi VD için Kardeşler Otoparkı P Alanı Mah. 12 Ekim Cad No 54 adresinde ihale yapılıyor. Örneğin BVDB.gov.tr adresinde ilan edilen araçları inceleyin. Buradan tüm bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Balıkesir Vergi Dairesinden Satılık Hacizli Araç fiyatları hakkında merak edenler için bir örnek vermek istiyorum. 2012 Dacia Logan Dizel pickup muhammen bedeli 27 bin lira olarak belirlenmiş. Bu araç piyasada çok daha yüksek tutarlarda satışa sunuluyor. Fakat ihaleye çıkmasına rağmen satışı gerçekleşmeyen bu aracı pazarlık usulü ile yerinde görerek alabilmeniz de mümkün. Aracın bulunduğu yer ise İlker Yediemin otoparkında. Yani Ayvalık Vergi Dairesi Satış Servisinden bilgi alabilmeniz de mümkün.

http://sv-edesheim.de/db/kaufen/index.html%3Fp=3125.html

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir