Hacizli Araç Satışları

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Taşıt Kredisi
 4. »
 5. 0,49 Faiz Oranı ile Araba Almak Çok Kolay Oldu. Ford, Hyundai, Opel, Toyota, Peugeot Sıfır Araç Fiyatları

0,49 Faiz Oranı ile Araba Almak Çok Kolay Oldu. Ford, Hyundai, Opel, Toyota, Peugeot Sıfır Araç Fiyatları

admin admin -
116 0

Yıl sonunun gelmesiyle araç markaları da ellerindeki araçları satmak amacıyla yeni kampanyalar düzenliyor. Her ne kadar faizlerde geri çekilmeler olsa da vatandaşa bu tam anlamıyla yansımıyor. Ancak Ford başta olmak üzere Hyundai, Kia, Opel, Peugeot ve Toyota vatandaşı sıfır araba sahibi yapmak için kolları çoktan sıvadı. Özellikle kullanılmamış araç almak isteyenler araçların fiyatlarını araştırıyor.

Sıfır Araç Kampanyaları Bekleniyor

Araç alımında herkesin kafasında elbette bir model ve marka bulunuyor. Ancak bütçesine göre hareket etmek zorunda kalan vatandaşta bu fikrinden araştırmaları sırasında vazgeçmek zorunda kalabiliyor. Her ne kadar döviz kuru geri çekilmiş, faizler indirilmiş ve kampanyalar ile araç fiyatları düşürülmüş olsa da vatandaş cebini korumak istiyor. Bu anlamda da özellikle internet siteleri üzerinden araçların fiyatları ile yeni kampanyalar araştırılıyor. Markalar bazında dikkate alındığında en uygun şartlarda satış duyurusunu Ford 100 bin lira için 12 ay vadede 0,49 faiz oranı ile yapıldı. İkinci el araç almak isteyenler için yüksek modelli uygun fiyattan araç alınabilecek adreslerden birisi Ziraat Bankasından Satılık 2. El Araçlar olarak makalemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

0,49 Bulunmaz Faiz Oranı

0,49 faiz oranı araç alımında kullanılacak krediler için bulunamaz oranları yansıtıyor. Kasım ay’ına girmemize birkaç gün kala  markalar yeni faiz oranları ve satış şartları hakkında açıklamalar yapıyor. Nitekim chip krizi ve pandemi sürecinde üretimin yavaşlaması nedeniyle sıfır araç bulamayan vatandaşlar ikinci el araçlara yöneldi. Fakat güncel olarak sıfır araç satışı elinde bulunan markalarda yok değil. Çok acil olması halinde vatandaş bu araçları da tercih etmek zorunda kalabiliyor.

Herkesin Merak Ettiği Araç Fiyatlarından Bazıları

İşte sizlere faydası olması amacıyla sıfır araçların güncel kampanyalar dahilin de anahtar teslimi araçların fiyatları;

 • Cİtroen C3 1.2 PureTech 83 MVM 5 İleri Manuel 181.800 TL 1.2 PureTech 225.700 TL
 • Ford 31 Ekim tarihine kadar geçerli olarak 12 ay vadede 100 bin liraya 0

  ,49 faizle kampanya düzenledi. Bu anlamda Ford Finanstan kredi çekenler 12 ay 8.655,26 TLtaksit öderken 549,82 TL de masraf ödemesi yapmak zorunda kalıyor. Masraflar ve faizleri dikkate aldığınızda yıllık 0,66 maliyet oranı bulunuyor.

 • Dacia Sandero Comfort 1,0 SCE 65 BG 164,900 TL
 • Fiat Egea Sedan Easy 157.900 TL
 • Yeni Honda City 1,5L 225.600 TL
 • Hyundai İ10 164.150 TL

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir